بازی Deathloop با نرخ فریم ۶۰ و رزلوشن ۴K برروی پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهد شد + اطلاعات بیشتر

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت بتسدا (Bethesda) به تازگی اطلاعات بیشتری را از بازی Deathloop، ساخته‌ی جدید شعبه‌ی لیون استودیوی آرکین (Arkane Studios)، منتشر کرده است که ما را بیشتر با این عنوان تیراندازی اول شخص جالب آشنا می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید، در طی رویداد معرفی Future of Gaming پلی‌استیشن شاهد تریلر جدید از بازی Deathloop بودیم که برای اولین بار، گیم‌پلی پرزرق و برق آن را به ما نشان داد. حال پس از تماشای این تریلر، قطعاً سوالاتی در ذهن شما شکل گرفته‌اند؛ برای مثال، روند پیشرفت و بخش کمپین Deathloop به چه شکل خواهد بود؟ خبر خوب این است که توسعه دهندگان علاوه بر صحبت در مورد بخش تک‌نفره و چندنفره، کیفیت اجرایی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی را نیز اعلام کرده‌اند.

شرکت بتسدا در وبلاگ رسمی خود تائید کرد که Deathloop با رزلوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهد شد:

این اثری از آرکین است که تاکنون مانند آن را از این استودیو ندیده و حس نکرده‌اید؛ چیزی که به لطف پلی‌استیشن ۵ به سطح جدیدی رسیده است.

در ادامه بتسدا تائید کرد که همانند GhostWire: Tokyo، بازی Deathloop نیز هم‌زمان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. همان‌طور که می‌دانید که این دو بازی جزو عناوین انحصاری زمانی کنسول سونی هستند. طبق اطلاعات منتشر شده، مدت زمان انحصار عناوین این کنسول نسل بعدی در بازه‌ی بین چند ماه تا چند سال است.

از طرف دیگر، توسعه دهندگان نیز اطلاعات جالبی را از بازی خود منتشر کردند. اول از هر چیز باید بدانید که Colt شخصیت اصلی بخش کمپین بازی Deathloop خواهد بود. این در حالی است که یک بازی‌باز دیگر می‌تواند کنترل Julianna را در اختیار گرفته و مزاحم Colt شود. پس هر وقت حس کردید که از بازی در نقش Colt خسته شده‌اید، می‌توانید Julianna را انتخاب کرده و به بازی یک نفر دیگر وارد شوید. البته این ویژگی چندنفره کاملاً اختیاری است. شما می‌توانید این قابلیت را غیر فعال کرده و از حمله‌ی بازی‌بازان دیگر جلوگیری کنید. با انجام این کار، هوش مصنوعی کنترل Julianna را در اختیار می‌گیرد و بازی مزاحم کار شما می‌شود.

آقای دینگا باکابا (Dinga Bakaba)، کارگردان Deathloop، اعلام کرد که این رویکرد ترکیبی برای تمرکز برروی «بخش کمپین و داستان» انتخاب شده است. باکابا توضیح داد که می‌توان بخش کمپین را طوری تجربه کرد که هوش مصنوعی شخصیت Julianna را کنترل کند. اما پیشنهاد او این است که بازی‌بازان ترکیبی از هوش مصنوعی و بازی‌بازان اتفاقی را انتخاب کنند تا بتوانند شاهد میزان غافلگیر کننده بودن اعمال شخصیت Julianna باشند.

بازی Deathloop در تعطیلات سال جاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید