PC Gaming Show | تریلر نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Shadow Man منتشر شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۶

مدتی پیش اعلام شد که بازی اکشن و ماجراجویی Shadow Man توسط استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) به صورت کامل بازسازی خواهد شد. امشب و در جریان مراسم PC Gaming Show شاهد اولین نمایش از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان بودیم.

بازی Shadow Man توسط استودیوی Acclaim ساخته و در سال ۱۹۹۹ منتشر شده بود. استودیوی نایت‌دایو در جدیدترین پروژه‌ی خود به سراغ این بازی زیبا رفته و قصد دارد با استفاده از موتور بازی‌سازی خود یعنی Kex Engine، این عنوان اکشن و ماجراجویی را به صورت کامل بازسازی کند.

بازی Shadow Man براساس کتاب‌های مصوری با همین نام ساخته شده است و به شما اجازه می‌دهد با استفاده از قدرت‌های جادویی مختلف هیولاهای حاضر در محیط‌های تاریک بازی را نابود کنید. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان از رزولوشن ۴K پشتیبانی کرده و شامل بهبودهای مختلفی در زمینه‌ی گرافیکی به خصوص در بخش نورپردازی و سایه‌ها می‌شود.

هنوز تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Shadow Man مشخص نشده است. با این حال، استودیوی سازنده اعلام کرده است که این عنوان احتمالا اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Shadow Man را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید