Guerrilla Collective | بازی No Place For Bravery معرفی شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳

به تازگی شرکت یس‌برید گیمز (Ysbryd Games) و استودیوی گلیچ فکتوری (Glitch Factory) در جریان مراسم Guerrilla Collective اعلام کردند که بازی نقش‌آفرینی No Place For Bravery در فصل بهار سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. قیمت این بازی ۱۹٫۹۹ دلار خواهد بود. عنوان No Place For Bravery در زمان عرضه از هردو زیان انگلیسی و پرتغالی پشتیبانی خواهد کرد.

No Place For Bravery یک بازی نقش‌آفرینی و پلتفرمر به شمار می‌آید و داستان والدینی را روایت می‌کند که در جریان جنگ جهانی به دنبال فرزندشان می‌گردند. داستان این بازی در مورد یک کهنه سرباز به نام Thorn خواهد بود که حال دیگر برای مدتی جنگیدن را کنار گذاشته است تا در کنار خانواده‌ی خود در صلح و آرامش زندگی کند. او که تا پیش از این تمام اولویت و هدف زندگی خود را رفاه، راحتی و امنیت مردم قرار داده بود و برای رسیدن به این هدف از هیچ کاری فروگذار نبود، حال تصمیم می‌گیرد که شمشیر خود را برای همیشه کنار گذارد، اولویت‌های زندگی و اهداف خود را دوباره و از نو طرح‌ریزی کند و به دنبال دختر‌بچه‌ای که مدت‌ها پیش او را از دست داده است بگردد. نام این دختر Leaf بوده و حالا مدت طولانی است که خبری از او نیست. علاوه بر این دختر، Thorn یک پسر معلول و تقریبا ناتوان به نام Phid دارد. حال او تصمیم می‌گیرد تا با کمک پسر فلج خود به دنبال خواهرش بگردند و در مسیر ماجراجویی خود با خاطرات دردناک و وحشت‌آوری که در این سال‌ها ساخته است، روبرو شود. او باید تصمیمی بلندپروازانه بگیرد و گذشته‌ی مخوف خود را برای همیشه کنار گذارد.

توسعه‌دهندگان عنوان No Place For Bravery تمرکز یکسانی را بر بخش روایت داستانی مهیج و گیرا و گیم‌پلی اکشن و حماسی گذاشته‌اند. گیم‌پلی این بازی بسیار سریع بوده و مبتنی بر مبارزات سریع، شیرجه و غلت زدن و ری‌اکشن‌های سریع خواهد بود. در هنگام درگیری‌ها و مبارزات چالش برانگیز بازی شما باید تاکتیک و استراتژی خاص خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن اتخاذ کنید و خود را از مخمصه‌ای که در آن گیر افتاده‌اید، نجات دهید. سپس باید با یک حمله‌ی همه‌جانبه و برق‌آسا دشمن خود را زمین‌گیر نموده و کار وی را تمام سازید. پیشرفت در این بازی از طریق کشتن دشمنان و کسب امتیاز نخواهد بود بلکه از طریق کشف مکان‌های مخفی، مبارزه‌های چالش برانگیز و اخیتاری و پیدا کردن تکه‌های گمشده‌ی پازل داستان میسر می‌شود. دنیای بازی No Place For Bravery خالی نخواهد بود و اشخاص و مکان‌های زیادی برای کاوش و پیدا کردن برخی حقایق جالب خواهد داشت.

شما می‌توانید ترلیر منتشر شده از بازی نقش‌آفرینی No Place For Bravery در جریان مراسم Guerrilla Collective را در اینجا مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید