بهینه‌ساز جدید Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

راکستار (Rockstar) به تازگی بهینه‌سازی را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است. همانطور که انتظار می‌رفت، این بهینه‌ساز برخی از مشکلات فنی بازی را رفع می‌کند.

اگر در حال تجربه‌ی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی باشید، ممکن است که متوجه عملکرد بد بازی برروی سخت‌افزار AMD بشوید. حال بهینه‌ساز جدید این بازی، قصد دارد تا برخی از مشکلات مربوطه را رفع کند. اول اینکه اجرای بازی برروی برخی تنظیمات سخت‌افزاری خاص، دیگر باعث کرش کردن نمی‌شود. این موضوع به خصوص برروی سیستم‌هایی با چند کارت گرافیک مشهود بود که حالا رفع شده است.

بازی همچنین مشکلاتی در زمینه‌ی تطابق با DirectX12 داشت که مربوط به حافظه می‌شد، این مشکلات هم رفع شده‌اند. اما مهم‌تر از همه، بهینه‌سازی بازی برای قطعات سخت‌افزاری AMD است. در نهایت برخی باگ‌ها و مشکلات بصری بازی هم رفع شده‌اند. مثلا در برخی مواقع، افکت دود قطارها مشخص نبود که حالا این مشکل رفع شده است. همچنین یکی از مشکلات بازی در زمینه‌ی پیام خطای Hardware Detection هم رفع شده است.

Red Dead Redemption 2 هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید