آمار جدیدی از فروش بازی BlazBlue: Cross Tag Battle منتشر شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

شرکت آرک سیستم ورکس (Arc System Works) که وظیفه‌ی ساخت و انتشار BlazBlue: Cross Tag Battle را به عهده دارد، امروز آمار جدیدی از فروش نسخه‌های این بازی را در دسترس هواداران قرار داد که می‌تواند برای شما هم جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

BlazBlue: Cross Tag Battle از سری عناوین جالب و پرطرفداری است که در سال ۲۰۱۸ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر شد و طولی نکشید که عده‌ی زیادی از آن استقبال کردند. البته پشتیبانی سازندگان از این بازی هنوز به اتمام نرسیده و شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن هستیم. بنابراین، این احتمال می‌رود که روند صعودی محبوبیت بازی در آینده نیز ادامه داشته باشد.

طبق اطلاعات سازنده و ناشر BlazBlue: Cross Tag Battle، آگاه شدیم که تاکنون بیش از ۴۵۰ هزار نسخه از این بازی به فروش رفته است. این آمار از نگاه آن‌ها بسیار رضایت‌بخش بوده و بدون شک برنامه‌های جذابی برای سرگرم کردن هواداران خواهند داشت. اگر هنوز هم با این بازی آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم نقد و بررسی آن تحت عنوان تکرار موفق مکررات را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید