گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Curious Expedition 2 به صورت دسترسی زودهنگام برروی استیم منتشر خواهد شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

عنوان Curious Expedition 2 یک بازی منحصر به فرد در سبک Roguelike به شمار می‌آید که استودیوی ماشینن-منش (Maschinen-Mensch) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن و شرکت تاندرفول (Thunderful) عرضه‌ی آن برروی فروشگاه استیم (Steam) را بر عهده دارد تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. گیم‌پلی بازی Curious Expedition 2 در سبک شبیه‌ساز سفر و مبارزات نوبتی خواهد بود و بازی‌بازان را راهی ماجراجویی شگفت‌انگیزی می‌کند که در آن باید به مدیریت منابع محدود خود و همچنین مراقبت از اعضای تیم همراهشان بپردازند. در واقع شما باید به همراهان خود کمک کنید که دیوانگی و جنون را ترک کرده و به دنبال شرف و افتخار باشند.

عنوان Curious Expedition 2 در واقع شبیه‌ساز ماجراجویی‌ها و سفر‌های قرن نوزدهم میلادی را برای بازی‌بازان فراهم می‌کند. شما باید گروهی از کاوشگران و محققان دیوانه را به دور خود جمع کنید و راهی سفری دور و دراز شوید تا هر آنچه که از ثروت، قدرت، شهرت و علم می‌خواهید را در گوشه و کنار دنیای پیرامون خود کسب نمایید. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی سازنده، هسته‌ی بازی Curious Expedition 2 تماما بر روایت داستان، کاوش در محیط و ارتباط با سایر شخصیت‌های درون بازی تاکید دارد. شما باید برروی گروه خود سرمایه‌گذاری کنید و آن‌ها را تبدیل با دانشمندانی هوشمند، تاجرانی ثروتمند یا جنگجویانی شجاع نمایید.

عنوان Curious Expedition 2 دارای جهان‌های منحصر به فرد و متنوعی است که هرکدام برای شما تهدیدها و فرصت‌های ویژه‌ای را تدارک دیده‌اند. افرادی که در هر دنیای بازی ملاقات می‌کنید کاملا متفاوت هستند. معماها و پازل‌های بازی با پیشروی بیشتر شما دشوارتر و چالش برانگیزتر خواهند شد و منابع و گنج‌هایی که به دست می‌آورید ارزش فراوانی خواهند یافت.

کلید موفقیت شما در بازی به مدیریت منابع و آیتم‌هایی که دارید و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها مربوط است. شما باید استراتژی حمله و مدیریت منابع خود را در این ماجراجویی به خوبی نشان دهید تا در این سفر خطرناک و طولانی زنده بمانید و امنیت غذایی و سلامتی خود را حفظ نمایید. حرص و طمع دو دشمن اصلی شما در راه رسیدن به افتخار و شرافت به شمار می‌آیند و مادامی که تعادل مصرف منابع خود را از دست دهید، شما را از ادامه‌ی سفر باز می‌دارند.

روایت و داستان‌پردازی بازی Curious Expedition 2 است که آن را تبدیل به یک اثر ماجراجویی منحصر به فرد می‌کند. همراهان شما در این سفر علاوه بر ویژگی‌ها و اهداف شخصی که دارند، قادر هستند با یکدیگر ارتباط برادری یا حتی عاطفی برقرار نمایند، میزان وفاداری خود را نسبت به شما تغییر دهند، به انواع بیماری‌های جسمی و روانی مبتلا شوند یا در نهایت بمیرند. نکته‌ی مهم این است که آن‌ها کاملا پویا بوده و به وقایع و اتفاقات محیطی و تصمیمات شما واکنش نشان می‌دهند. پس تصمیمات شما در بازی هر کدام نتیجه و واکنش خاص خود را در بر خواهد داشت و به گونه‌ای سرنوشت گروه و این ماجراجویی را مشخص خواهد کرد.

علاوه بر موارد ذکر شده، در عنوان Curious Expedition 2 مکانیک‌های رزمی و مبارزات کاملا جدیدی به چشم می‌خورد تا شما بتوانید از خود در برابر حیوانات وحشی و موجودات افسانه‌ای مراقبت نمایید. شما باید علاوه بر شخصیت اصلی بازی، سایر همراهان وی را نیز به انواع اسلحه و تجهیزات مجهز نمایید تا علاوه بر دفاع از خود، به شما در از بین بردن دشمنان یا گذر از یک موقعیت چالش برانگیز کمک نمایند. شما می‌توانید با تقویت و ارتقای مهارت‌های همراهان خود چالش‌ها و ماموریت‌های دشوار بازی‌ را راحت‌تر و سریع‌تر به انجام رسانید. به علاوه در بخش آنلاین عنوان Curious Expedition 2 می‌توانید انواع سفر، هدف، چالش و ماموریت جدید را انتخاب نمایید و با بازی‌بازان سراسر دنیا به رقابت بپردازید.

حال به تازگی طبق اعلام رسمی استودیوی ماشینن-منش مشخص شد که عنوان Curious Expedition 2 به صورت دسترسی زود هنگام در تاریخ ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۷ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) برروی فروشگاه استیم منتشر خواهد شد و بازی‌بازان فرصت تجربه‌ی این عنوان را تا چند ماه دارند. همچنین طبق اعلام استودیوی سازنده، بازی Curious Expedition 2 تا اوایل فصل پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی در حالت دسترسی زود هنگام باقی خواهد ماند و تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی بعدا اعلام می‌گردد. همچنین طبق خبری رسمی از سوی شرکت تاندرفول تایید شد که این بازی شبیه‌سازی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و اکس‌باکس وان عرضه می‌گردد اما تاریخ انتشار آن ممکن است به سال ۲۰۲۱ میلادی موکول شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید