از پنجره گیمفا | پوشش زنده‌ی رویداد رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵

PS5 ، اخبار ، اخبار مهم ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵

شرکت سونی قصد دارد امشب به رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ و معرفی احتمالی بازی‌های این کنسول بپردازد. به مانند همیشه با گیمفا و پوشش زنده‌‌ی این رویداد همراه باشید.

با وجود اینکه برنامه‌ی سونی ابتدا لغو شد و انتظار می‌رفت تا سونی در زمان دیگری رویداد خود را برگزار کند اما ظاهرا خود سونی نیز برای رونمایی از پلی‌استیشن ۵ و معرفی بازی‌های این کنسول به بازی‌بازان بسیار مشتاق و هیجان زده است. برنامه‌های دیجیتالی سونی که طی هفته‌های گذشته با نمایش گیم‌پلی آخرین عناوین انحصاری نسل هشتم آغاز شد، قرار است امشب یک پایان هیجان انگیز داشته باشد. سرانجام زمان آن رسیده تا شرکت سونی نهایتا از کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی کند و احتمالا امشب علاوه بر رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ شاهد معرفی و نمایش کوتاهی از بازی‌های انحصاری این کنسول نیز خواهیم بود.

ساعت و زمان برگزاری:

رویداد معرفی و رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ امشب راس ساعت ۱۲:۳۰ بامداد آغاز می‌شود. شما می‌توانید رویداد معرفی پلی‌استیشن ۵ را به محض آغاز این رویداد، از طریق پلیر سایت توییچ ( به محض دریافت لینک پخش توییچ در پست قرار داده می‌شود) در قسمت پایین مشاهده کنید. همچنین به مانند همیشه به محض آغاز برنامه، گیمفا با پوشش لحظه به لحظه‌این رویداد از طریق لایو بلاگ که در انتهای پست قرار دارد با شما همراه خواهد بود.

پخش زنده

لایو بلاگ

12345678910(129 رای, میانگین آرا 8٫61 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید