Summer of Gaming | تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام The Waylanders اعلام شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۷

استودیوی گاتو سالواجه (Gato Salvaje Studio) به تازگی تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی کلاسیک نقش آفرینی The Waylanders را اعلام کرده و اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک گذاشته است. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام The Waylanders دارای ۱۰ تا ۱۲ ساعت از بخش داستانی ۴۰ ساعته‌ی در نظر گرفته شده برای نسخه‌ی کامل است. همچنین این نسخه شامل بیش از هشت مکان منحصر به فرد و بیش از ۴۰ نقشه می‌شود. با این‌که بازی در زمان عرضه تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند، اما توسعه دهندگان اعلام کرده‌اند که پشتیبانی از زبان‌های بیشتر (اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و…) و اضافه کردن ماموریت‌های loyalty، کلاس‌های پیشرفته و بهبود‌ زره‌های ساخته شده جزو برنامه‌های آن‌ها برای به‌روزرسانی‌های آینده هستند.

تیم توسعه دهنده قصد دارد تا به صورت مداوم به‌روزرسانی‌های متفاوتی را منتشر کرده و هم‌زمان با پیشرفت روند ساخت بازی، تغییراتی را در گیم‌پلی آن ایجاد کند. همچنین استودیو تائید کرده است که کمی پس از عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام، برنامه‌ی به‌روزرسانی‌های آینده‌ی بازی را با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

در ادامه شاهد خلاصه‌ای از اطلاعات منتشر شده از بازی هستیم که به داستان و ویژگی‌های آن اشاره می‌کند:

یک داستان حماسی برگرفته از افسانه‌های Celt‌ها

Tuatha de Danaan، اولین دیدار بین Celt‌ها و خدایا‌نشان، در واقع زمانی برای جشن گرفتن بود. اما زمانی که مذاکرات به طور فاجعه آمیزی به مشکل خوردند، شما خود را در نزدیکی مرگ پیدا کرده و از زمان جدا می‌شوید! سرزمین توسط فساد‌های جادویی تسخیر شده است و قلمرو پادشاهی که زمانی آرام بود، حالا توسط گروه‌های مختلفی که به دنبال تخت پادشاهی هستند، تکه تکه شده است. فرهنگ Celt‌ها – فرهنگی متشکل از ادیان مختلف، موجودات، نژاد‌های فانی و نامیرای انسان‌ها، گرگینه‌ها، druid‌ها، goblin‌ها و هیولاها، تهدیدی بزرگ محسوب می‌شوند. آیا شما از جانشین برحق اما جوان حمایت می‌کنید یا فرمانده‌ی واقع بین؟ با چه کسانی متحد خواهید شد، چه افرادی را به عنوان دوستان خود انتخاب خواهید کرد، کدام روابط عاطفی را دنبال خواهید کرد و…

زمانی که به شکل ناگهانی وارد اسپانیای قرون وسطا شدید، چه کار خواهید کرد؟

از آن‌جایی که شما از زمان جدا شده‌اید، می‌توانید بین دوران Celtها و قرون وسطا جابه‌جا شوید. وضعیت Galicia که حالا در کنترل مسیحیت قرار دارد، بسیار متفاوت‌تر از زمانی است که تحت حکومت Celtها بود. متحدان نامیرای شما حالا کجا هستید و چه اتفاقی برای ارواح دوستان فانی شما افتاده است. آیا دوباره زنده شده‌اند؟ آیا جادو‌های فاسدی که در ملاقات با Tuatha اختلال ایجاد کردند، تمام Celtها را از بین برده‌اند؟ یا این‌که نیروی قدرت‌مندتر دین و سیاست مقصر اصلی بودند که حالا دنیا تا این حد تغییر کرده است.

ویژگی‌های اصلی:

The Waylanders یک نقش آفرینی فانتزی هیجان انگیز بوده که از بازی‌های کلاسیکی نظیر Dragon Age: Origins و Baldur’s Gate الهام گرفته است.

  • تجربه‌ی منحصر به فرد مبتنی بر همراهان که مدام بین دوران Celtها و قرون وسطا جابه‌جا می‌شود.
  • داستان نوشته شده توسط نویسندگان تحسین شده‌ی جهانی: امیلی گریس باک (نویسنده‌ی ارشد)، کریس اولان (نویسنده) و مایک لیدلاو (مشاور).
  • موسیقی بازی توسط برنده‌ی جایزه‌ی Emmy، سه بار نامزد مراسم BAFTA و آهنگساز موسیقی اصلی Fallout یعنی اینان زور (Inon Zur).
  • پایان‌های مختلف: تصمیمات شما در یک دوره ممکن است عواقب مهمی را در دوره‌ی دیگر داشته باشند؛ به عبارت دیگر، بازی‌بازان به صورت غافلگیرانه و شوکه کننده با تاثیر انتخابات خود روبه‌رو خواهند شد.
  • شخصی سازی کامل: شش کلاس معمولی، ۳۰ کلاس پیشرفته، پنج نژاد قابل بازی براساس اساطیر Celt و پیش درامد داستانی برای شخصیت.
  • همراهان: آن‌ها بخشی مهمی از تجربه‌ی نقش آفرینی هستند و The Waylanders همراهان متنوعی را ارائه می‌دهد که می‌توانند در این سفر شما را همراهی کنند. بازی‌باز می‌تواند به شکل عمیقی با همراهان خود صحبت کند، به تجربه‌ی ماموریت‌های Loyalty بپردازد، در مورد گذشته‌ی آن‌ها اطلاعات کسب کرده و حتی روابط عاطفی را با آن‌ها تجربه کند.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی The Waylanders در  تاریخ سه شنبه ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) با تخفیف موقتی ۱۰ دلاری و با قیمت ۳۵/۹۹ دلار برروی استیم منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید