برنامه‌ای برای ساخت Destiny 3 فعلا وجود ندارد

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

هنگامی که نسخه اولیه‌ی Destiny معرفی شد به نظر می‌رسید استودیو بانجی (Bungie) و ناشر آن شرکت اکتیویژن (Activision) چشم انداز گسترده‌ای از یک بازی بی‌پایان دارند که سال‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند. به همین دلیل اعلام خبر ساخت Destiny 2 فقط سه سال بعد شوکی برای بسیاری از طرفداران حرفه‌ای بود که تصور می‌کردند پشتیبانی طولانی مدتی برای Destiny اصلی ادامه خواهد یافت. در یک پست وبلاگ از سایت رسمی خود بانجی در مورد آینده‌ی بازی صحبت کردند و اعلام کردند که نمی‌خواهند همان اشتباه را که خیلی سریع از عنوان اول به شماره دوم رفتند را تکرار کنند.

شروع کار بازی Destiny 1 بسیار ناامید کننده بود. در این مورد این‌گونه بیان کردند:

ما تمام محتوای شماره ابتدایی را پشت سر گذاشتیم و بسیاری از ویژگی‌هایی که بازی‌بازان عاشق آن شدند را به عنوان اضافه کردیم. این یک اشتباه است که ما نمی‌خواهیم با ساختن یک Destiny 3 آن را تکرار کنیم. ما اعتقاد نداریم که دنباله راه درستی برای بازی است و در دو سال گذشته ما تمام تلاش توسعه خود را صرف تولید محتوای جدید ، گیم‌پلی کرده‌ایم. ویژگی‌های جدید موتور گرافیکی که مستقیماً از دنیای تکامل یافته در عنوان دوم پشتیبانی می کنند.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و گوگل استدیا در دسترس می‌باشد و شاهد حضور آن در نسل بعدی نیز خواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید