گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: یکی از عناوین زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ را Housemarque توسعه می‌دهد

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

گزارش‌های جدید به ما می‌گویند استودیوی هوس‌مارک (Housemarque) باری دیگر با شرکت سونی همکاری دارد و در زمان لانچ پلی‌استیشن ۵ شاهد پروژه‌ی جدیدشان خواهیم بود.

اوایل امسال استودیوی فنلاندی هوس‌مارک اعلام کرد که مراحل توسعه‌ی بازی بتل رویال خود، Stormdivers، را متوقف می‌کند تا تمامی اعضای استودیو وارد توسعه‌ی یک بازی رونمایی نشده شوند که “جاه‌طلبانه‌ترین و بزرگ‌ترین بازی آن‌ها تا به این تاریخ” خواهد بود. اگرچه ما اطلاعاتی در مورد این پروژه‌ی مرموز نشنیده‌ایم اما گزارش جدید به ما می‌گوید که این عنوان یک بازی لانچ برای کنسول نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

گیم‌ری‌اکتور (Gamereactor) در گزارش جدید خود اعلام کرده است که استودیوی هوس‌مارک همانند عنوان لانچ پلی‌استیشن ۴، Resogun، با سونی همکاری دارد و به سختی برروی بازی بعدی خود کار می‌کند. بر اساس گفته‌های منبع مذکور، این استودیو برنامه دارد بازی بعدی خود را به عنوان یک بازی لانچ در تعطیلات ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۵ عرضه کند و جالب است بدانید این اثر به مانند پروژه‌های قبلی حالت آرکیدی ندارد.

آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، مدیر بخش بازی‌های مستقل شرکت سونی، به تازگی از استودیوی فنلاندی هوس‌مارک دیدن کرده است. پس از صحبت‌های سونی مبنی بر خرید و رشد استودیو‌های فرست پارتی جدید، سفر اخیر آقای یوشیدا بحث‌ها و گمانه زنی‌های زیادی را مبنی بر خرید این استودیو توسط شرکت سونی را به میان آورده است.

تا به این لحظه چیزی به صورت رسمی تایید نشده و این جزئیات نیز در حد یک شایعه اعتبار دارند. اگر این اثر یک بازی لانچ برای کنسول نسل بعدی سونی باشد، انتظار داریم در مراسم امشب سونی از آن رونمایی شود. طبق اعلانات رسمی این شرکت در تاریخ ۲۳ خرداد (۱۱ ژوئن) ساعت ۰۰:۳۰ می‌توانیم این مراسم را از طریق سه وبسایت توییچ، یوتیوب و پلی‎استیشن مشاهده کنیم.

گیم‌ری‌اکتور در همین گزارش در رابطه با بازی‌های فار‌کرای ۶ (Far Cry 6)، بتمن (Batman) جدید و باز‌سازی سه‌گانه‌ی مس افکت (Mass Effect Trilogy Remastered) نیز صحبت کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید