گیفت کارت
گیفت کارت

بسته‌های الحاقی‌ آینده‌ی Destiny 2 معرفی شدند

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

استودیوی بانجی (Bungie) اخیرا به‌روزرسان بزرگ بعدی بازی Destiny 2 یعنی Beyond Light را معرفی کرد. با این حال، پشتیبانی استودیو از این بازی تیراندازی محبوب به همین‌ جا ختم نخواهد شد. با توجه به این‌ که بازی Destiny 2 برای کنسول‌های نسل بعدی نیز عرضه می‌شود، به نظر می‌رسد استودیوی سازنده قصد دارد به انتشار به‌روزرسان‌ها و بسته‌های گسترش دهنده‌ی بیشتر برای بازی در سال‌های آینده ادامه دهد.

استودیوی بانجی امروز از دو بسته‌ی الحاقی آینده‌ی بازی رونمایی کرده است. اولین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی Witch Queen است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده و به شما اجازه می‌دهد با Savathun، خواهر Oryx مبارزه کنید. بسته‌ی الحاقی بعدی بازی Lightfall (نام نهایی این بسته‌ی گسترش دهنده ممکن است در آینده تغییر کند) خواهد بود که برای عرضه در سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است. هر دو بسته‌ی گسترش دهنده‌ی یاد شده مناطق و محتوای مختلفی را به بازی اضافه خواهند کرد ولی تیم سازنده به جزییات آن‌ها اشاره نکرده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، بازی‌بازان می‌توانند به راحتی حساب کاربری خود را از کنسول‌های نسل فعلی به پلی‌استیشن ۵ و اکس‎‌باکس سری اکس منتقل کنند. اگرچه قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بین کنسول‌ها و پلتفرم‌های هر نسل از ابتدا در دسترس خواهد بود ولی امکان استفاده از این قابلیت بین تمامی پلتفرم‌های موجود احتمالا از سال ۲۰۲۱ در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی Destiny 2 در حال حاضر برروی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استیدیا و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Beyond Light در تاریخ ۱ مهر ماه سال جاری (۲۲ سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید