گزارش: بازی Battlefield 6 در زمان مدرن قرار دارد

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

ظاهراََ شرکت EA Games قصد دارد این‌بار مطابق خواسته‌ی طرفداران عمل کرده و سری بتلفیلد (Battlefield) را به دوره‌ی مدرن بازگرداند.

سری بتلفیلد همیشه یکی از برگ‌های برنده و بازی‌های پرفروش شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) بوده است اما آخرین بازی عرضه شده از این فرنچایز یعنی بتلفیلد ۵ (Battlefield V) نتوانست همانند گذشته فروش خارق‌العاده‌ای داشته باشد. بسیاری از بازی‌بازان خواهان بازگشت این سری به دوره‌ی مدرن هستند و به نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ خواهد داد و EA برنامه دارد بلتفیلد ۶ را مطابق خواسته‌ی طرفداران توسعه دهد.

آقای جف گراب (Jeff Grubb)، خبرنگار وبسایت VentureBeat، در جواب یکی از پرسش‌های طرفداران در مورد این که آیا بتلفیلد بعدی در زمان مدرن قرار دارد یا خیر به سادگی جواب مثبت داد. آقای گراب قبل از این نیز نشان داده است منبع داخلی معتبری به حساب می‌آید و تاریخ رویداد ابتدایی پلی‌استیشن را فاش کرده بود.

نسخه‌های مختلف بتلفیلد بهترین خروجی موتورگرافیکی فراست‌بایت (Frostbite) بوده‌اند و هیجان‌انگیز است که ببینیم در نسل آینده این موتورگرافیکی چه عملکردی از خود به نمایش خواهد گذاشت. بر اساس گزارش‌های مختلف این اثر (بتلفیلد ۶) مراحل ابتدایی توسعه را طی می‌کند و به همین دلیل نباید در سال جاری منتظر انتشار آن باشیم.  به هر حال از آن‌جایی که این اطلاعات هیچکدام از سوی EA تایید نشده‌اند، نمی‌توانیم از صحت آن‌ها مطمئن باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید