گیفت کارت
گیفت کارت

جزییات جدیدی از به‌روز‌رسان روز عرضه‌ی The Last of Us Part 2 منتشر شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

کمتر از دو هفته تا انتشار بازی به‌شدت موردانتظار The Last of Us Part 2 مانده است و از همین حالا، هواداران این مجموعه مشغول شمارش معکوس برای شروع ماجراجویی با طعم انتقام همراه الی هستند. اخیرا نیز اطلاعاتی درباره‌ی به‌روز‌رسان روز عرضه‌ی این عنوان منتشر شده است که از اضافه شدن قابلیت‌هایی چون Photo Mode به این بازی خبر می‌دهد. همراه گیمفا باشید.

از همین حالا و پیش از انتشار رسمی نمرات The Last of Us Part 2، این عنوان پیش‌فروش فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته است. آماری که جیم رایان (Jim Ryan)، رییس شرکت پلی‌استیشن آن را “بهتر از انتظارات” توصیف کرده است. این تنها نکته‌ی قابل توجه درباره‌ی این آمار نیست و جالب است بدانید که این بازی تبدیل به پرفروش‌ترین بازی‌ اکثر فروشگاه‌های آمازون شده است. پیش‌فروش این بازی حتی از دیگر عناوین انحصاری محبوب پلی‌استیشن چون Spider-Man و God of War پیشی گرفته است. اعداد و ارقامی که در آینده بیشتر هم خواهند شد. با این حساب، سازندگان از همین حالا جزییاتی از به‌روز‌رسان روز عرضه‌ی این عنوان منتشر کرده‌اند.

این روز‌ها، بسیاری از بازی‌ها در روز عرضه‌ی خود به‌روزرسانی دریافت می‌کنند و جدیدترین ساخته‌ی ناتی داگ نیز از این سنت مستثنی نیست. به‌روزرسانی که ظاهرا همین حالا هم در دسترس است و ویژگی‌های جالب‌توجهی از جمله قابلیت Photo Mode، گالری تصاویر مفهومی و ویژگی Model Viewer را به آن اضافه خواهد کرد. ویژگی‌هایی که بسیاری از بازی‌بازان به خاطر وجود آن‌ها از ناتی‌داگ خرسند خواهند شد.

البته چیز‌های دیگری هم علاوه بر این ویژگی‌ها به بازی اضافه خواهند شد. این به‌روزرسان “اصلاح و بهبودی باگ‌های عمومی” را به دنبال خواهد داشت و “گزینه‌های دسترسی اضافه‌‌” را به بازی خواهد افزود. گزینه‌هایی که بر اساس ادعای ناتی‌داگ، بیش از ۶۰ مورد متفاوت خواهند بود و آزادی عمل بسیاری را برای بازی‌باز فراهم می‌کنند. هنوز اطلاعاتی از حجم آن منتشر نشده است اما می‌توانیم امیدوار باشیم که با به‌روزرسان حجیمی مواجه نخواهیم شد چرا که خود بازی نیز چیزی در حدود ۷۸ گیگابایت از فضای کنسول پلی‌استیشن ۴ را به خود اختصاص خواهد داد.

شما می‌توانید جزییات به‌روزرسان روز عرضه‌ی بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

جزییات به‌روزرسان ۱٫۰۱:

  • ویژگی‌های جدید
    • قابلیت Photo Mode
    • گالری تصاویر مفهومی
    • ویژگی Model Viewer
  • اصلاح و بهبودی باگ‌های عمومی
  • گزینه‌های دسترسی اضافه

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید