نیل دراکمن: احتمال ساخت قسمت سوم The Last of Us وجود دارد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱

در حالی که هنوز قسمت دوم The Last of Us منتشر نشده است، ناتی داگ (Naughty Dog) و کارگردان بازی، نیل دراکمن (Neil Druckman)، در حال فکر کردن به پروژه‌های بعدی و احتمالا قسمت سوم این سری است.

The Last of Us Part 2 بدون یک شکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ است. در حال حاضر سفر این بازی با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است. از گزارشات متعدد مربوط به کرانچ و شرایط بد کاری تا لو رفتن بخش‌های مهمی از داستان بازی. اما بالاخره زمانی که همه منتظر آن بوده‌اند فرا رسیده است و در حال حاضر کم‌تر از دو هفته با عرضه‌ی بازی فاصله داریم.

با وجود اینکه به تازگی کار ساخت The Last of Us Part 2 تمام شده است و کارکنان ناتی داگ هنوز از بازخورد منتقدان و بازی‌بازان به بازی با خبر نیستند، نیل دراکمن در حال فکر کردن به پروژه‌ی بعدی این استودیوی جاه‌طلب است. در گفت و گویی با مجله‌ی GQ، دراکمن در این باره گفت:

هر چه به پایان پروژه نزدیک‌تر می‌شود، از نظر کاری دیگر مسئولیت کم‌تری دارید و ذهن‌تان ناخود‌آگاه به سوی پروژه‌های بعدی می‌رود. ممکن است که بازی بعدی قسمت سوم The Last of Us باشد. شاید هم با یک آی‌پی کاملا جدید طرف باشیم.

پس از موفقیت عظیم The Last of Us، ناتی داگ عنوان Uncharted 4: A Thief’s End را عرضه کرد. البته کلید ساخت این بازی پیش از عرضه‌ی The Last of Us زده شده بود و دراکمن پس از اینکه ایمی هنینگ (Amy Hening) از استودیو رفت، سکان هدایت را به دست گرفت. در حال حاضر اگر ناتی داگ به ایده‌ی خوبی برای یک سری جدید برسد، ممکن است فعلا خبری از سمت سوم The Last of Us نباشد.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در پایان شما می‌توانید پیش نمایش بازی The Last of Us Part II که به قلم مصطفی زاهدی نوشته شده است را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید