گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات زیادی از بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler منتشر شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

به تازگی استودیوی انترگرام (Entergram) جزئیات و تصاویر جدیدی را در مورد نسخه‌ی پیشرفته و بهبود یافته‌ی بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler منتشر کرده است. این عنوان مهیج و اکشن در تاریخ ۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۷ اوت ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان، عنوان KonoSuba Dungeon Crawler دارای چندین ویژگی جدید و بهبود یافته در مقایسه با نسخه‌ی اصلی منتشر شده برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و Vita خواهد بود. عنوان KonoSuba Dungeon Crawler دارای ۱۰ مرحله با دشمنان و محیط منحصر به فرد و چشم‌نواز است و با پیشرفت در بخش داستانی اصلی بازی، مراحل بیشتری آزاد خواهند شد. سیاه‌چال‌های موجود در بازی هرکدام ماموریت‌ها، چالش‌ها و پاداش‌های خاص خود را دارند. همچنین این سیاه‌چال‌ها هر کدام به شیوه‌ی خاصی بازی‌بازان و قدرت استراتژیک آن‌ها را به چالش خواهند کشید.

رابط کاربری بازی KonoSuba Dungeon Crawler تغییراتی بسیاری به خود دیده است و در عین ساده شدن، بسیار کاربردی و موثر ظاهر خواهد شد. بخش ماموریت‌ها و چالش‌های جدید به بازی افزوده شده‌اند که هرکدام امتیار و پاداش زیادی را برای بازی‌بازان ماجراجو به همراه دارند. برخی از این ماموریت‌های جانبی مربوط به رویدادهای خاص درون بازی هستند و لباس‌ها و تجهیزات ظاهری فراوانی را به بازی‌بازان هدیه خواهند داد. برخی از منابع و سنگ‌های قدرت نیز به عنوان پاداش ماموریت‌های جانبی به شما داده خواهد شد که با استفاده یا ترکیب آن‌ها قادر هستید سرعت مبارزات، قدرت ضربات، میزان سلامت و استقامت قهرمان خود را بهبود بخشید و موانع و دشمنان درون سیاه‌چال‌ها را راحت‌تر از میان بردارید.

علاوه بر موارد ذکر شده، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی نقش‌آفرینی KonoSuba Dungeon Crawler دشمنان متنوع‌تر و بیشتری به خود خواهد دید. این دشمنان و هیولاهای جدید شامل انواع و اقسام سربازهای گابلین، مورچه‌های غول آسا، Griffon و موارد دیگر خواهند بود.

شخصیت اصلی بازی کازوما ساتوئو (Kazuma Satou) نام دارد که باید با صرف امتیازات و منابعی که از مبارزات و تصرف سیاه‌چاله‌های درون بازی کسب می‌کند مهارت و توانایی‌های خود را افزایش دهد. شما باید تمام مهارت‌های کازوما در همه‌ی زمینه‌ها را تقویت کنید تا او را به شخصیتی همه‌کاره مبدل سازید و قادر باشید در مواقع گوناگون شیوه‌ی پیش‌روی در مراحل را با توجه به قدرت‌های خود تغییر دهید و بهترین تاکتیک و استراتژی ممکن را به کار گیرید.

لازم به ذکر است که مهارت‌های درون بازی KonoSuba Dungeon Crawler بسیار زیاد بوده و شما با یک بار کامل کردن تمام مراحل بازی باز هم قادر نخواهید بود تمام آن‌ها را فرا گیرید. از همین رو باید وارد بخش New Game+ بازی شده و دوباره به ماجراجویی‌های خود ادامه دهید. قدرت‌ها و مهارت‌های فراوان درون بازی به تنوع گیم‌پلی و مبارزات بازی خواهد افزود و شما با راه‌های جدید و منحصر به فردی برای از میان برداشتن دشمنان خود یا دسترسی به برخی مناطق خاص آشنا خواهید شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید