گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار CrossCode برای کنسول‌ها مشخص شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده، بازی اکشن و نقش‌آفرینی دوبعدی CrossCode در تاریخ ۱۸ تیر ماه سال جاری (۸ جولای سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد شرکت ININ Games وظیفه‌ی انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی CrossCode برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ را به عهده گرفته است. اگرچه این شرکت هنوز به صورت رسمی عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی را تایید نکرده است ولی در کنار راه‌اندازی صفحه‌ی مربوط به این بازی، فروشگاه‌هایی مانند آمازون نیز پیش‌فروش نسخه‌ی فیزیکی بازی را آغاز کرده‌اند. با این حال، هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی بازی به صورت هم‌زمان عرضه می‌شوند یا خیر.

بازی CrossCode ابتدا از طریق سرویس دسترسی زودهنگام در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفته بود. نسخه‌ی نهایی بازی سه سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۸ برروی همین پلتفرم عرضه شد. این بازی که با سبک هنری ۱۶بیتی طراحی شده است، مبارزاتی بسیار سریع و معماهایی جذاب را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی CrossCode به مناسبت عرضه‌ی این عنوان برروی کنسول‌های را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید