شایعه: بازی جدید Batman به‌زودی توسط استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل رونمایی خواهد شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

طبق شایعاتی که به تازگی منتشر شده است، احتمال دارد بازی جدیدی از مجموعه‌ی Batman که توسط استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل (WB Games Montréal) در حال توسعه است به‌زودی معرفی شود. در ادامه‌ با ما همراه باشید تا نگاهی به این شایعات داشته باشیم.

مدتی قبل بود که شایعات پیرامون نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Batman افزایش پیدا کرد و در نزدیکی رویداد Inside Xbox تعداد این شایعات به اوج خود رسیدند؛ اما در نهایت پس از معرفی نشدن نسخه‌ی بعدی سری Batman در این رویداد و اعلام رسمی استودیو‌ی سازنده مبنی بر اینکه معرفی برای این عنوان در هفته‌ی جاری در نظر گرفته نشده است، شایعات مربوط به این بازی برای مدتی فروکش کرد. اما به نظر می‌رسد این وضعیت موقتی بوده است، زیرا به تازگی شایعات جدیدی از بازی Batman استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترآل منتشر شده است.

به تازگی آقای اریک هیلدبک پاین (Eirik Hyldbakk Pine) ویراستار وب‌سایت گیم‌ری‌اکتر (Gamereactor) مقاله‌ای را در رابطه با بازی‌هایی که به احتمال بسیار بالا نسخه‌ی جدیدی از آن‌ها قرار است در تابستان سال جاری معرفی شوند منتشر کرده است که بزرگ‌ترین بازی موجود در این مقاله را می‌توان نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Batman دانست. ایشان گفته‌اند این بازی زودتر از آنچه که طرفداران انتظارش را دارند معرفی خواهد شد (اگرچه در اینجا مطمئناً منظور نویسنده حالت غافلگیری هنگام معرفی بوده است، وگرنه انتظار معرفی بازی جدید Batman پس از حدود پنج سال به هیچ وجه زودتر از انتظار طرفداران نخواهد بود). احتمال صحت داشتن این شایعه زمانی افزایش پیدا می‌کند که بدانید آقای جیسون شرایر (Jason Schreier) از وب‌سایت بلومبرگ (Bloomberg)، مدتی قبل اعلام کرده بود که بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر برادرز (WB Interactive) به‌زودی قصد معرفی بازی جدید استودیو‌ی وارنر برادرز گیمز مونترآل و راکستدی (Rocksteady Studios) را داشته است که به علت لغو مراسم E3 2020، زمان معرفی آن‌ها با تغییراتی همراه بوده است.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم شوالیه‌ی تاریکی چه زمان قصد بازگشت به صنعت بازی‌های ویدئویی را دارد. در پایان شما می‌توانید مقاله‌ی بازگشت شوالیه به قلم سعید حلاجیان را مطالعه کنید.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید