گیفت کارت
گیفت کارت

بازی کلاسیک Steel Assault امسال برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد

۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

عنوان کلاسیک و دو بعدی Steel Assault یک بازی اکشن و پلتفرمر به شمار می‌آید که استودیوی زنویا (Zenovia) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن و شرکت تی‌بی‌دی (TBD) عرضه‌ی این بازی برروی فروشگاه استیم (Steam) را بر عهده دارد تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد.

شما باید در آمریکای پسا آخرالزمانی دشمنان متنوع و وحشی را با طناب لیزری و سلاح‌‌های کشنده‌ی خود از پای درآورید. در بازی Steel Assault شما در نقش یک سرباز شجاع و قدرتمند به نام تارو تاکاهاشی (Taro Takahashi) قرار می‌گیرید که وظیفه دارد پس از مدت‌ها به میدان جنگ بازگردد و به مبارزه با ربات‌ها و غول‌های آهنی که به زمین حمله‌ور شده‌اند، بپردازد. شما باید در این بازی اکشن مهیج در محیط‌ها و مراحل گوناگون بازی با دشمنان آهنی و قدرتمندی مقابله کنید و در این راه از نواع و اقسام اسلحه و تجهیزات منحصر به فرد خود برای تار و مار کردن آن‌ها بهره ببرید. شما باید ماموریت خود را برای گرفتن انتقام از این دیکتاتوری خاکستری تمام رباتیک به انجام رسانید و بار دیگر آرامش و صلح را به مردم جهان برگردانید. با استفاده از سیستم پلتفرمینگ کلاسیک بازی حمله‌های دشمنان را دفع نمایید یا به نقاط خاصی از محیط دست یابید و در نهایت برای حمله به سوی دشمنان منحصر به فرد خود آماده شوید.

گیم‌پلی بازی از حرکات و پرش‌های زیاد با سرعت بالا تشکیل شده است. مبارزات و نبرد‌های بازی سرعتی و پویا کار شده‌اند و شما را در برابر هزاران دشمن قرار خواهند داد. هرکدام از باس‌فایت‌های بازی نیز دارای قدرت‌های منحصر به فردی بوده و حسابی شما را به چالش خواهند کشید. دنیای بازی Steel Assault از طراحی آخر الزمانی به همراه المان‌های علمی-تخیلی و جلوه‌های بصری ۱۶ بیتی تشکیل شده است و هنر پیکسلی خود را به خوبی به نمایش می‌گذارد. موسیقی‌های متن بازی همگی با ریتم سریع مبارزات و مراحل نفس‌گیر بازی هماهنگ خواهند بود.

به تازگی در خبری رسمی استودیو زنویا اعلام کرد که با همکاری شرکت تی‌بی‌دی قصد دارد تا عنوان ۱۶ بیتی و پلتفرمینگ Steel Assault را در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی فروشگاه استیم جهت دسترسی بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید