قابلیت بازی میان‌پلتفرمی به Need for Speed Heat اضافه خواهد شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

براساس اعلام شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) به‌زودی به بازی Need for Speed Heat اضافه خواهد شد. این قابلیت قرار است از طریق عرضه‌ی یک به‌روزرسان جدید در تاریخ ۲۰ خرداد (۹ ژوئن) برروی استیم، فروشگاه Origin و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود.

علاوه بر این مورد، شرکت الکترونیک آرتس رسماً تایید کرده است که استودیوی کرایتریون (Criterion) هم‌اکنون برروی توسعه‌ی نسخه‌ی جدید از سری Need for Speed کار می‌کند. این شرکت پیش‌تر در فوریه ۲۰۲۰ اعلام کرده بود که استودیوی گوست گیمز (Ghost Games) دیگر برروی این فرنچایز کار نخواهد کرد.

آقای مت وبستر (Matt Webster)، مدیر استودیوی کرایتریون، پیامی را در خصوص به‌روزرسان Need for Speed Heat و توسعه‌ی نسخه‌ی جدید سری Need for Speed را به اشتراک گذاشته است.

ما بار دیگر وظیفه‌ی ساخت و پشتیبانی از این فرنچایز را برعهده خواهیم داشت و هم‌اکنون برروی توسعه‌ی نسخه‌ی جدید کار می‌کنیم. در همین حال قرار است آخرین به‌روزرسان بازی Need for Speed Heat را منتشر نماییم. این به‌روزرسان در روز آینده برروی هر سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد و در آن قابلیت میان‌پلتفرمی به بازی اضافه می‌شود.

از زمان عرضه‌ی بازی Need for Speed Heat، ما به بازخوردها و نظرات بازی‌بازان گوش دادیم و به‌دنبال این بود‌ه‌ایم تا تجربه‌ی بهتری را ارائه دهیم.

بازی Need for Speed Heat هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را به قلم محمد آریامقدم و از طریق این لینک مطالعه بفرمایید. این عنوان به‌تازگی برروی استیم منتشر شده و قرار است در تاریخ ۲۷ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۰) به سرویس EA Access نیز اضافه شود. همچنین اخیراً اطلاعاتی در مورد راه‌اندازی سرویس EA Access برروی استیم منتشر شده که برای مطالعه‌ی خبر مربوطه می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید