جزئیات زیادی از بازی نقش آفرینی Harry Potter فاش شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

یک منبع داخلی معتبر جزئیاتی از بازی نقش‌آفرینی هری پاتر (Harry Potter) که در دست ساخت است را فاش کرد که احتمالاََ باعث خوشحالی طرفداران خواهد شد.

مدت زیادی می‌شود که از توسعه‌ی یک بازی نقش آفرینی از دنیای هری پاتر خبر داریم اما در این باره اطلاعات زیادی منتشر نشده است. طبق گزارش اخیر، این اثر توسط سازنده‌ی دیزنی اینفینیتی (Disney Infinity) یعنی اَولانچ سافتور (Avalanche Software) از سال ۲۰۱۷ در دست ساخت قرار دارد.

پست جدیدی که در ردیت (Reddit) قرار گرفته به ما می‌گوید بر اساس صحبت‌های یک منبع داخلی که به طور مستقیم با وارنر برادرز (Warner Bros) در ارتباط است این اثر شامل المان‌های مختلفی می‌شود که طرفداران انتظارشان را دارند. ما این منبع را تایید نمی‌کنیم بنابراین ممکن است تمامی جزئیات غلط یا فقط برخی از آن‌ها صحیح باشند.

در ابتدا باید متذکر شویم که این گزارش ادعا می‌کند بازی نام هری پاتر را در عنوان خود نخواهد داشت و در حقیقت بازی Hogwarts: A Dark Legacy نام دارد. همان‌طور که از نام‌گذاری می‌توان فهمید، بازی‌بازان در نقش یک دانش‌آموز مدرسه‌ی هاگوارتز (Hogwarts) قرار خواهند گرفت تا زمانی که فارغ‌التحصیل شوند. شما می‌توانید جنسیت شخصیت اصلی خود را انتخاب و آن را شخصی‌سازی کنید و همچنین اگر طرفدار سری هری پاتر باشید می‌دانید که شخصیت‌های مختلف در این فرنچایز خون خالص (Pure Blood) یا نیمه خون (Half Blood) یا ماگل (Muggle) هستند و در این بازی نیز می‌توانید یکی از این موارد را برای شخصیت خود انتخاب کنید.

جالب است بدانید منبع مذکور ادعا می‌کند این بازی شامل مضامین بزرگ‌سالانه می‌شود و احتمالاََ درجه‌ی سنی آن “بزرگسال” یا حداقل “نوجوانان” خواهد بود. انتخاب‌های عاشقانه و امکان ازدواج کردن با شخصیت‌های مختلف نیز در بازی وجود دارد.

از نظر ترتیب زمانی، بازی اتفاقات بعد از رمان را روایت می‌کند بنابراین شما با ولدمورت (Voldemort) مواجه نخواهید شد و به جای آن یک Death Eater شما را به سمت شخصیت‌های بد کوچک‌تر هدایت می‌کند. بر اساس صحبت‌های فردی که این اطلاعات را فاش کرده است محیط بازی و برخی حوادث باعث می‌شوند با یک سری از شخصیت‌های محبوب این سری ملاقات کنید. دنیای بازی همانند سری دارک سولز (Dark Souls) و بلادبورن (Bloodborne) شامل یک هاب عظیم می‌شود و هر منطقه از بازی شخصیت‌های غیر قابل بازی (NPC) و ماموریت‌های مخصوص به خود را دارد.

همانند هر اثر نقش آفرینی دیگری Dark Legacy نیز درخت مهارت (Skill Tree) خود را خواهد داشت. گفته می‌شود در این درخت مهارت ۵ شاخه‌ی مختلف را شاهد هستیم که برخی از این مهارت‌ها نیازمند امتیاز خوب بودن است و برای برخی دیگر باید امتیاز شیطانی بودن را دریافت کنید اما شما نمی‌توانید به جادوهای ممنوعه دست پیدا کنید.

سیستم مبارزه‌ی این عنوان بسیار روان و در عین حال متکی بر مدیریت انرژی و همچنین تاکتیکی توصیف شده است. بازی‌بازان در مقابل موجوداتی از دنیای هری پاتر و جادوگران دیگر قرار خواهند گرفت. این اثر تاکید زیادی بر جادوگران رقیب خواهد داشت و سیستمی مانند نمسیس (Nemesis) از بازی Shadow of Mordor برای آن طراحی شده است. شما می‌‌توانید رقیب خود را شکست دهید، بکشید و یا این که آن‌ها را به یکی از یاران خود تبدیل کنید.

همچنین به نظر می‌رسد این عنوان شامل یک بازی کارتی با نام Quidditch می‌شود که قابل رقابت با Gwent در عنوان The Witcher 3 خواهد بود.

در مورد رونمایی رسمی از این بازی آمده است که تا قبل از مرداد (اوت) این اتفاق رخ خواهد داد و بازی مراحل توسعه را با هدف عرضه در خرداد ۱۴۰۰ (ژوئن ۲۰۲۱) طی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید