رویداد PC Gaming Show به تعویق افتاد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

در روزهای اخیر اخباری زیادی از لغو و تغییر تاریخ مراسم مختلف در صنعت بازی منتشر می‌شود. رویداد اینترنتی PC Gaming Show هم از این قاعده مستثنی نیست.

با اعلام رسمی PC Gamer، رویداد اینترنتی PC Gaming Show تا تاریخ شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ (۱۳ ژوئن ۲۰۲۰) به تعویق افتاده است. این رویداد در ابتدا برای برگزاری در شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ (۶ ژوئن ۲۰۲۰)، به عنوان بخشی از مراسم Summer of Gaming برنامه‌ریزی شده بود. PC Gamer علت این تصمیم را حمایت از اعتراضات ضد نژادپرستی در آمریکا اعلام کرده است.

در روزهای اخیر، رویدادهای بسیاری به همین دلیل دچار تاخیر شده‌اند‌. یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مراسم رونمایی از پلی‌استیشن ۵ بود.

توضیحات PC Gamer در این مورد به شرح زیر است:

در حال حاضر، ما قصد داریم فضا را برای افرادی که صحبت می‌کنند و برای پایان یافتن ظلم و ستم سیستماتیک و خشونت پلیس در برابر سیاه‌پوستان تظاهرات می‌کنند، باز کنیم.

علاوه بر این رویداد، رویداد Future Games Show از GamesRadar و  Guerrilla Collective هم به تاریخ دیگری در ماه ژوئن منتقل شده‌اند. توسعه‌دهندگان و شرکت‌های دیگری که از اتفاقات اخیر حمایت کرده‌اند شامل اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، اپیک گیمز (Epic Games)، راک‌استار (Rockstar Games)، سی‌دی پراجکت رد (CD Project RED) و IGN هستند.

رویداد PC Gaming Show با وجود تاخیر پیش آمده، ارزش انتظار را دارد؛ چراکه احتمالا فضا و حس حال مراسم E3 را تداعی خواهد کرد. احتمالا در طی این رویداد می‌توانیم شاهد چند گیم‌پلی جدید، معرفی بازی‌های جدید و اخباری از توسعه‌دهندگان بازی باشیم.

وجود رویدادهای دیگری مانند Future Games Show و Guerrilla Collective، روز‌های پیش‌رو را تا حدی مهیج می‌کند‌. در انتها می‌توانید تصویری از بیانیه‌ی PC Gamer درباره‌ی تغییر تاریخ مراسم PC Gaming Show را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید