اطلاعاتی در مورد به‌روزرسان نسخه‌ی ۲٫۱٫۰ بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint منتشر شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی یوبی‌سافت پاریس (UbiSoft Paris)، به‌روزرسان ۲٫۰٫۵ بازی Ghost Recon: Breakpoint که قرار بود در ماه ژوئن منتشر شود، با تاخیر مواجه گردید و تیم سازنده قصد دارد محتوای این به‌روزرسان را با به‌روزرسان ۲٫۱٫۰ که در اواسط ماه جولای منتشر می‌شود، ترکیب کند. طبق اعلام یوبی‌سافت این به‌روزرسان نسخه‌ی بازی Ghost Recon: Breakpoint شما را به ۲٫۱٫۰ به‌روز خواهد کرد و هم تیمی‌های دارای هوش مصنوعی را به بازی می‌افزاید.

علاوه بر افزوده شدن هم‌تیمی‌های هوش مصنوعی، به‌روزرسان نسخه‌ی ۲٫۱٫۰ به رفع اشکالات بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint و بهبود کیفیت بصری و گرافیک فنی آن خواهد پرداخت. همچنین بخش‌های Gunsmith و PvP بازی بهبود‌ها و به‌روزرسانی‌های مختلفی دریافت خواهند کرد تا تجربه‌ای روان و لذت‌بخش برای بازی‌بازان به ارمغان آورند. طبق اطلاعات منتشر شده شرکت یوبی‌سافت قصد دارد یک هفته قبل از عرضه‌ی به‌روزرسان ۲٫۱٫۰ فهرستی از تغییرات و ویژگی‌های آن را برای بازی‌بازان و طرفداران منتشر کند.

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از آن زمان تاکنون تیم توسعه‌‌دهنده‌ی این بازی دائماً سعی در بهبود تجربه‌ی کلی و افزودن محتویات جدید و متنوع به آن داشته است. در ماه مارس سال ۲۰۲۰، شرکت یوبی‌سافت بخش مهیج و نفس‌گیر Immersive Mode به بازی اضافه کرد.

عنوان Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی ویدیوئی Ghost Recon Breakpoint را از این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید