بازی HAAK به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی HAAK امروز در خبر خوبی اعلام کرد که روند ساخت این عنوان تقریبا به پایان رسیده است و تاریخ دقیق عرضه‌ی آن طی روزهای آینده اعلام خواهد شد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

HAAK را می‌توان عنوانی در سبک اکشن و پلتفرمر دانست که در آن باید کنترل شخصیتی دوست داشتنی را به عهده گرفته و موانع و دشمنان بی شماری را پشت سر بگذارید. در طی مراحل بازی، سلاح‌ها و سایر تجهیزات مورد نیاز هم در اختیارتان قرار می‌گیرد که تنوع خوبی دارند. بدیهی است که مراحل ابتدایی بازی بیشتر به منظور آموزش به بازی‌بازان طراحی شده است؛ چرا که این عنوان پیچیدگی‌هایی داشته و سرعت عمل در آن حرف اول را می‌زند. پس اگر از هواداران این سبک هستید، HAAK می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

طبق اخبار جدید استودیوی بلین‌گیم (Bligame) که ساخت HAAK را به عهده دارد، آگاه شدیم که این بازی امسال در تاریخی نامشخص برروی رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی مشخص نیست، اما این اتفاق به‌زودی قرار است با انتشار یک تریلر رخ دهد که نباید آن را از دست داد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید