گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ عرضه‌ی بازی Skater XL با تاخیر مواجه شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بازی Skater XL را می‌توان تولد دوباره‌ی این رشته‌ی ورزشی پرطرفدار و مهیج دانست که استودیوی ایزی دی (Easy Day Studios) توسعه و انتشار آن را بر عهده دارد. در حالی که شما همراه با برترین اسکیت‌بورد‌های دنیا در حال بازی و لذت‌بردن هستید، می‌توانید کنترل برخی از اسکیت‌بازان مطرح این رشته‌ی ورزشی را به دست گیرید. طبق اعلام استودیوی ایزی دی، کنترل بازی Skater XL بسیار منحصر به فرد و ویژه طراحی شده و کاملا به حرکات و افعال شما پاسخ می‌دهد تا تجربه‌ی هرچه واقعی‌تر و لذت‌بخش‌تر از یک اسکیت‌سواری واقعی را برای شما به ارمغان آورد.

شما باید اسکیت حرفه‌ای و بازیکن افسانه‌ای خود را خلق کنید و در مراحل و محیط‌های بی‌نظیر آن به همراه فیزیک و کنترل بازی به تفریح بپردازید. تاکتیک‌ها و مهارت خود را برای سایر بازی‌بازان به نمایش گذارید و با انجام حرکات نمایشی منحصر به فرد مورد تشویق هواداران و حضار قرار گیرید. شما باید به مانند گذشته بر اسکیت‌بود خود سوار شوید و با آن کار‌های خارق‌العاده‌ای انجام دهید.

با وجود طراحی منحصر به فرد و کنترل کامل بازی، بازی‌بازان تجربه‌ای روان، اصیل و واکنش‌پذیر را از این رشته‌ی ورزشی مهیج خواهند داشت. طراحی بصری محیط‌ها و مناظر بازی به خوبی صورت گرفته و شخصیت‌های درون بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

حال به تازگی استودیوی ایزی دی در خبری رسمی که در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرد، اعلام نمود که عرضه‌ی بازی Skater XL که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۷ تیر ماه ۱۳۹۹ (۷ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود، با تاخیر مواجه شده است. علاوه بر این مورد استودیوی ایزی دی اعلام کرد که تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی Skater XL تلاش خود را می‌کنند تا این عنوان را در تاریخ ۷ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۸ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) برروی فروشگاه استیم (Steam) و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر کنند. هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی بازی Skater XL برروی کنسول نینتندو سوییچ اعلام نشده است. پیش از این بازی Skater XL به صورت دسترسی زودهنگام برروی فروشگاه استیم در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفته بود.

متن خبر تاخیر زمان عرضه‌ی بازی Skater XL که توسط استودیوی ایزی دی منتشر شد به شرح زیر است:

ما فقط می‌خواهیم از این طریق به شما اطلاع دهیم که عرضه‌ی نسخه‌ی ۱٫۰ بازی Skater XL با تاخیر مواجه شده و چند هفته‌ی بعد در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۹ (۲۸ ژوئیه ۲۰۲۰) به دست شما خواهد رسید. علی‌رغم تلاش‌های شبانه‌روزی تیم توسعه‌دهنده، وجود برخی از مشکلات که از عهده‌ی ما خارج بودند باعث شد تا عرضه‌ی فیزیکی و دیجیتالی بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ با تاخیر مواجه شود. همچنین باید اعلام داریم که تاریخ عرضه‌ی جدید این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ در هفته‌های آتی به شما اطلاع داده خواهد شد. از اکنون تا تاریخ مقرر شده، ما به ارائه‌ی محتوای بیشتر و برخی به‌روزرسان‌های بازی Skater XL که تاکنون به نمایش در نیامده‌اند، خواهیم پرداخت. همچنین در این زمان بیشتر ما به پولیش بیشتر بازی و رفع مشکلات احتمالی آن اقدام می‌کنیم تا تجربه‌ای شایسته‌ی هواداران این سری را برایشان به ارمغان آوریم. ما از حمایت‌های هوادارن پرشور و همیشگی خود به وجد آمده و از شما سپاس‌گذاریم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید