بازی تیراندازی Infected Maze برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

عنوان Maze Infected یک بازی ترسناک در سبک تیراندازی اول‌شخص به شمار می‌آید که استودیوی ماساکوتو گیمز (Masatoko Games) وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن به بازار را بر عهده دارد. داستان این بازی در مورد پسر جوانی است که خواهر وی برای مدتی ناپدید می‌شود. پس از چند روز تماسی از خواهر خود دریافت می‌کند و از وی خواسته می‌شود که برای نجات خواهرش به زیرزمین یک بیمارستان مخوف برود.

داخل این بیمارستان مملو از زامبی‌ها و هیولاهای مخوف و ترسناک است. در این بیمارستان رعب‌آور تنها یک نور در اختیار دارید و باید در محیط وحشت‌آور و تاریک آن به جست و جوی خواهر خود بپردازید. شما باید در مسیر خود زامبی‌ها را از پای درآورید یا با استفاده از محیط و اتاق‌های بازی از دید آن‌ها مخفی شوید.

طبق اعلام استودیوی ماساکوتو گیمز ابتدا قرار بود که بازی Infected Maze به صورت دسترسی زودهنگام معرفی شود و در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد اما به علت برخی مشکلات و اشتباهات به صورت نسخه‌ی نهایی برروی فروشگاه استیم (Steam) منتشر شد. طبق اعلام این استودیو، بازی Infected Maze به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی فراوانی دریافت خواهد کرد و محتوا و مراحل جدید به آن افزوده خواهند شد. همچنین برخی از مشکلات فنی و بصری بازی نیز به مرور زمان رفع می‌شوند.

این بازی تماما بر اساس سبک تیراندازی اول شخص طراحی شده است و شما باید با هدف گیری دقیق برروی سر زامبی‌ها آن‌ها را بکشید. ممکن است در برخی محیط‌ها و لحظات خاص توسط زامبی‌ها احاطه شوید و خیلی زود بمیرید که با این حساب با یک گیم‌پلی چالشی به همراه مدیریت منابع سلامتی و گلوله طرف خواهید بود. شما باید قبل از حمله کردن به دشمنان مختلف درون بازی کمی به صورت مخفیانه پیش بروید و نقاط ضعف و قوت دشمنان را شناسایی کنید و در نهایت استراتژی خود را برای حمله به آنان تعیین نمایید. تمامی محیط‌ها و نقشه‌های بازی به صورت تصادفی بارگذاری می‌شوند؛ بنابراین شما با هر بار بازی کردن Infected Maze تقریبا تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد خواهید داشت.

حال طبق اعلام رسمی استودیوی بازی‌سازی ماساکوتو گیمز عنوان تیراندازی و زامبی محور Infected Maze به زودی برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این استودیو هنوز تاریخ دقیقی برای این رخداد مشخص نکرده است. همچنین پیش از این بازی Infected Maze در اواخر ماه مه سال ۲۰۲۰ میلادی برروی فروشگاه استیم منتشر شد و در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید