اسکوئر انیکس به کمک طراح ارشد گیم‌پلی Dragon’s Dogma در حال ساخت یک بازی اکشن است

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

طبق اطلاعات منتشر شده، اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال توسعه‌ی یک بازی اکشن بوده که آقای ریوتا سوزوکی (Ryota Suzuki)، طراح ارشد گیم‌پلی Dragon’s Dogma، یکی از اعضای تیم توسعه دهنده‌ی آن است.

این طور که به نظر می‌رسد، اسکوئر انیکس به دنبال اشخاص ماهر در «طراحی صحنه‌های اکشن و سیستم مبارزه» است. با توجه به آگهی استخدامی این شرکت، تیم توسعه دهنده‌ قصد دارد «یک بازی AAA جالب بسازد که محدود به قالب‌های عناوین نقش آفرینی فعلی نباشد.» لازم به ذکر است که به غیر از Dragon’s Dogma، سوزوکی به عنوان طراح برروی Devil May Cry 5 نیز کار کرده و بخش‌هایی از  Monster Hunter: World و بسته‌ی Iceborne را نیز کدنویسی کرده است.

این شخص که در سال ۲۰۱۹ از کپکام (Capcom) جدا شد، حالا کارگردان بخش مبارزات بازی معرفی نشده‌ی اسکوئر انیکس است. جالب است بدانید که این ناشر ژاپنی در ماه نوامبر سال گذشته نیز آگهی استخدامی دیگری را منتشر کرده بود. طبق توضیحات آن آگهی، افراد انتخاب شده برروی «یک بازی اکشن نسل بعدی کار خواهند کرد که فراتر از قالب‌های عناوین اکشن فعلی خواهد بود.» با این‌که شباهت زیادی بین دو آگهی وجود دارد، اما هنوز مشخص نیست که آیا این دو به یک پروژه اشاره می‌کنند یا خیر.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید شاهد یک آی‌پی جدید باشید یا این‌که می‌خواهید این پروژه با سری Final Fantasy ارتباط داشته باشد؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید