بازی اکشن Nimbus Infinity با انتشار تریلری معرفی شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

به تازگی استودیوی گیم‌تومو (GameTomo) به معرفی بازی اکشن و سریع Nimbus Infinity پرداخت. این استودیو خود وظیفه‌ی عرضه‌ی این بازی را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ را بر عهده دارد. به همین مناسبت تریلری از عنوان Nimbus Infinity در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت تا بیشتر با این بازی منحصر به فرد آشنا شوند. با این حال استودیوی گیم‌تومو تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی تعیین نکرد.

داستان بازی از شب جشن سال نو میلادی سال ۲۱۰۰ آغاز می‌شود. جایی که پس از پایان یافتن آخرین جنگ جهانی بزرگ برروی زمین، نیمی از انسان‌های این سیاره به فضا مهاجرت کرده‌اند و به ساختن شهرها و تمدن‌های بزرگی که در آن‌ها در آرامش و امنیت داشته‌ باشند، می‌پردازند. در همین حال انجمن پادشاهی مرکزی CFN موفق شده است تا برخی از گروه‌های شورشی روی زمین را با خود متحد سازد و آن‌ها را تحت فرمان امپراطوری آهنین درآورد.

در این زمان فناوری Battle Frame نیز دیگر کاربرد و شکوه سابق خود را ندارد و رها شده است؛ چرا که خلبانان نخبه‌ای که موفق شدند اتصالات عصبی خود را به این تکنولوژی وارد کنند و از آن در جنگ‌های مختلف بهره ببرند، به طرز مشکوکی ناپدید شده‌اند و کسی جز آن‌ها قادر به استفاده از این فناوری قدرتمند نخواهد بود. پس از این اتفاقات جنگ‌های مدرن شروع شده و زمین تبدیل به یک میدان نبرد بی‌رحم با تعداد زیادی مهاجم و جنگجوی شورشی شد. در همین حال با پایان یافتن سال ۲۰۹۹ و آغاز سال ۲۱۰۰ میلادی، یک جوان موفق می‌شود نقطه‌ای درخشان و نورانی در آسمان را ببیند و پس از این اتفاق تعادل جامعه‌ی انسانی که مدت‌ها ثابت و استوار بود، از هم می‌پاشد و دگرگون می‌شود.

طبق اعلام استودیوی گیم‌تومو، بازی Nimbus Infinity دارای دو شخصیت خواهد بود. شخصیت نخست پسری ۱۷ ساله به نام تائیو ایواتا (Taiyo Iwata) خواهد بود که در دبیرستانی در شهر Saitama در حال تحصیل بوده و شغلش جابجا کردن نوعی مواد غذایی به نام Tofu است. وی در خانواده‌ای متوسط و معمولی به همراه مادرش زندگی می‌کند. مادر وی برای کار کردن در شهرهای اطراف مسافت‌های طولانی را طی کرده و تقریبا ایواتا مسئول زندگی خانواده به شمار می‌آید. زندگی وی در آرامش پیش می‌رود تا زمانی که اتفاقاتی عجیب و غریب باعث می‌شوند که وی از حقایقی آگاه شود و مسیر زندگی‌اش به کلی تغییر کند. شخصیت دوم که همراه تائیو ایواتا در پیش‌روی روند داستان خواهد بود، دختری از تبار بریتانیایی به نام لونا کمپبل (Luna Campbell) خواهد بود که در خانواده‌ای اشرافی و ثروتمند زندگی می‌کند. او و پدرش در زمینه‌ی تجارت و اقتصاد بسیار خبره هستند و به خوبی به مدیریت مالی خزانه‌ی شهر می‌پردازند. این دختر باهوش و ایده پرداز است اما با این حال ساده‌لوح به نظر می‌رسد. در هر صورت اتفاقی عجیب این زندگی راحت و مفرح او را تغییر می‌دهد و پس از پشت سر گذاشتن ماجراهایی با تائیو ایواتا ملاقات کرده و راهی ماجراجویی اکشن و هیجان‌انگیزی می‌شوند.

طبق اطلاعات منتشر شده، عنوان Nimbus Infinity دارای سیستم مبارزات مبتنی بر مهارت و تمرکز خواهد بود. شما باید سلاح خود را از میان اسلحه‌های متنوع درون بازی به درستی انتخاب کنید و با دقت هدف خود را مشخص سازید تا در نهایت موفق شوید گروه بزرگی از دشمنان را از پای درآورید. محیط‌ها و مراحل گوناگون با طراحی منحصر به فردی در عنوان Nimbus Infinity وجود خواهند داشت. این محیط‌ها شامل تمدن‌ها و شهرهای بزرگ و پیشرفته، کمربند‌های سیارکی، بیابان‌های بی‌آب و علف و محیط‌های متنوع و چشم‌نواز دیگری خواهد بود تا به هیجانی شدن گیم‌پلی بازی کمک کنند و بازی‌بازان را به چالش بکشند. همچنین توسعه‌دهندگان بازی Nimbus Infinity سیستم شخصی‌سازی گسترده‌ای برای تغییر تجهیزات، محافظ‌ها، اسلحه‌ها، موشک‌ها و موارد دیگر در بازی قرار داده‌اند تا به تنوع گیم‌پلی آن افزوده شده و بازی‌بازان بتوانند خلاقیت خود را در مبارزات نشان دهند.

در پایان استودیوی گیم‌تومو تریلری از بازی Nimbus Infinity منتشر کرد که به معرفی اولیه‌ی این بازی می‌پردازد. شما می‌توانید در زیر این تریلر جذاب را مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید