به‌روزرسان ۲٫۰٫۵ بازی Ghost Recon: Breakpoint تاخیر خورد

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی یوبی‌سافت پاریس (UbiSoft Paris)، به‌روزرسان ۲٫۰٫۵ بازی Ghost Recon: Breakpoint که قرار بود در ماه ژوئن منتشر شود، تاخیر خورده است. تیم سازنده قصد دارد محتوای این به‌روزرسان را با به‌روزرسان ۲٫۱٫۰ که در ماه جولای منتشر می‌شود، ترکیب کند.

براساس توضیحات منتشر شده از سوی تیم سازنده، به‌روزرسان ۲٫۱٫۰ بازی تغییرات زیادی را در بازی ایجاد خواهد کرد. به‌روزرسان ۲٫۱٫۰ در کنار رفع مشکلات و بهبود کیفیت بازی، محتوای مربوط به Gunsmith و تغییرات بخش PVP را شامل می‌شود. علاوه بر این، به‌روزرسان یاد شده، هم‌تیمی هوش مصنوعی که پیش از این بارها توسط کاربران درخواست شده بود را نیز به بازی اضافه خواهد کرد. به گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت، دلیل این تاخیر و یکی شدن دو آپدیت ۲٫۰٫۵ و ۲٫۱٫۰ مشکلات پیش آمده‌ی ناشی از گسترش ویرویس کرونا و تغییر شرایط کاری کارمندان بوده است.

بازی Ghost Recon: Breakpoint هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی ویدیوئی این بازی را از این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید