تصاویری از نسخه‌های اولیه‌ی بازی Dead Island 2 فاش شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
بازی Dead Island 2 همچنان در دست توسعه قرار دارد

به‌تازگی تصاویر جدیدی از نسخه‌های اولیه‌ی عنوان Dead Island 2 فاش شده که در آن بخش‌های مختلفی از محیط‌ و سلاح‌های بازی نمایش داده شده‌اند.

بازی Dead Island 2 روند پر فراز و نشیبی را در توسعه‌ی خود طی کرده است. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۲ توسط استودیوی تکلند (Techland)، سازنده‌ی نسخه‌ی اول این مجموعه معرفی گردید. اما این استودیو تصمیم گرفت تا به ساخت یک آی‌پی جدید به نام Dying Light بپردازد. پس از آن شرکت دیپ سیلور (Deep Silver)، وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی را به استودیوی یاگر (Yager)، سازنده‌ی عنوان Spec Ops: The Line، محول کرد. اما در سال ۲۰۱۵ نیز این استودیو به دلایل مختلف از ساخت این بازی کنار کشید. در نهایت شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که وظیفه‌ی توسعه‌ی این عنوان به استودیوی دمباستر (Dambuster) سپرده شده است. حال پس از مدت‌ها، تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شده‌اند.

به‌نظر می‌رسد تصاویر فاش شده از Dead Island 2 به نسخه‌های اولیه‌ی بازی در سال ۲۰۱۵ مربوط اشاره دارد. این بخش توسط استودیوی یاگر ساخته شده است. در ادامه می‌توانید این تصاویر جدید را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

مشخصاً این تصاویر منتشر شده نمایان‌گر کیفیت نهایی بازی Dead Island 2 نیستند و ممکن است کیفیت بصری آن در مقایسه با بازی‌های استاندارد امروز، کمی تاریخ مصرف گذشته به نظر برسند. با توجه به تغییر یافتن تیم توسعه‌دهنده، این احتمال نیز وجود دارد که در نهایت با عنوان کاملاً متفاوتی روبه‌رو باشیم. با تمام این تفاسیر، امیدوار هستیم تا در ماه‌های آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی Dead Island 2 منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید