گیفت کارت
گیفت کارت

رویداد EA Play به تعویق افتاد

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

در طول چند روز اخیر، تقریباً همه‌ی رویدادهای مهم صنعت بازی‌های ویدئویی به علت حمایت از اعتراضات و جنبش ایجاد شده بر ضد نژادپرستی، به تعویق افتاده‌اند. در همین حال، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) نیز از به تعویق افتادن رویداد EA Play خبر داده است.

طبق اعلام الکترونیک آرتس، رویداد EA Play در ساعت ۳:۳۰ بامداد روز جمعه ۳۰ خرداد (۱۸ ژوئن) برگزار خواهد شد. این رویداد پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد) برگزار گردد. همچنین این شرکت بیانیه‌ای را در این خصوص منتشر کرده که به شرح زیر است:

با توجه به مکالمات صداهای مهمی که در حال حاضر در دنیا شنیده می‌شوند، ما تصمیم گرفتیم تا برگزاری این رویداد را به تعویق بیاندازیم.

این بیانیه به اعتراضات صورت گرفته در مورد مرگ جرج فلوید و جنبش Black Live Matters اشاره دارد. این اعتراضات به منظور ایجاد گفتگو و فشار برای تغییر در رابطه با موضوعات مختلف در ایالات متحده از قبیل نژاد پرستی و بی رحمی برخی از پلیس‌ها است.

هرگونه رویدادی که قرار بود در هفته‌‌ی جاری و هفته‌ی بعد برگزار شوند، به تعویق افتاده‌اند. روز گذشته نیز خبر به تعویق افتادن رویداد Guerilla Collective منتشر شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید