اطلاعاتی در مورد بسته الحاقی Missions and Monsters بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark منتشر شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

عنوان Fell Seal: Arbiter’s Mark یک بازی نقش‌آفرینی و تاکتیکال نوبتی به شمار می‌آید که استودیوی سیکس آیز (Six Eyes) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن و شرکت وان‌سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) عرضه‌ی آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بر عهده دارد. گیم‌پلی این بازی بر پایه‌ی مبارزات نوبتی و تاکتیکال و نبرد‌های استراتژیک است.

حال به تازگی استودیوی سیکس آیز و شرکت وان‌سی اینترتینمنت در خبری رسمی اعلام نمودند که بسته الحاقی Missions and Monsters بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark در تاریخ ۳ تیر ماه ۱۳۹۹ (۲۳ ژوئن ۲۰۲۰) با قیمت ۱۲٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

Missions and Monsters اولین بسته‌ الحاقی برای بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark به شمار می‌آید که محتوای اضافی زیاد به همراه چندین ساعت گیم‌پلی و داستان هیجان‌انگیز به بازی اصلی می‌افزاید. پس از دریافت این بسته الحاقی شما قادر خواهید بود تا کلاس‌های متنوع و منحصر به فردی از انواع هیولاها را از سراسر سرزمین Teora به خدمت گیرید و تیم خود را بیش از پیش قدرتمندتر سازید. همچنین می‌توانید که هرکدام از هیولا‌ها و قهرمانان خود را با استفاده از سیستم شخصی‌سازی و ارتقای درون بازی، تبدیل به یک مبارز خاص و منحصر به فرد کنید و قدرت‌ها و قابلیت‌های هرکدام را ارتقا بخشید تا در نهایت به همراه سایر جنگجو‌ها، آن‌ها را راهی میدان نبرد سازید. علاوه بر این مورد، برای اولین بار سیستم جدیدی در بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark مشاهده خواهد شد که به وسیله‌ی آن می‌توانید گروهی از سربازان آموزش‌دیده‌ی خود را به ماموریت‌های جانبی سراسر نقشه‌ی بازی بفرستید و جوایزی که مختص همین بخش مهیج است را کسب کنید.

در عنوان Fell Seal: Arbiter’s Mark شما باید قهرمانان و جنگاوران دلخواه خود را به تیمتان بیفزایید، قدرت و توانایی آن‌ها را بهبود بخشید و سپس به ماموریت‌های تاکتیکال و هیجان‌انگیزی بفرستید تا منابع گرانبهایی را کسب کنید، پاداش‌های بزرگ دریافت نموده و به قهرمانان و کلاس‌های جدیدی دسترسی پیدا نمایید. شما در نهایت باید مرحله به مرحله دشمنان متنوع و بی‌نظیر خود را با استراتژی‌های گوناگون شکست دهید تا در نهایت موفق به شکست تمامی مهاجمان آن شده و سرزمین خود را در صلح و آرامش ببینید.

در بسته الحاقی Missions and Monsters شما با چالش‌های بزرگتر و مبارزات سخت‌تر و حماسی‌تر روبرو خواهید شد. نبرد‌های بازی در مقیاس بسیار بزرگتری جریان خواهند داشت و شما را با طیف گسترده و متنوعی از دشمنان با ویژگی‌های غیر قابل پیش‌بینی و مرگبار قرار خواهد داد. همچنین برخی از دشمنان و مکان‌های مخفی نیز در این بسته‌ی گسترش‌دهنده گنجانده شده‌اند که با هوشیاری و کاوش در محیط می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

علاوه بر موارد ذکر شده، شما قادر خواهید بود تا با دریافت بسته الحاقی Missions and Monsters بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark به سه کلاس جدید از هیولا‌ها و قهرمانان و ۷ محیط منحصر به فرد با مراحل و طراحی خاص و هیجان‌انگیز دسترسی داشته باشید. سه کلاس قهرمان جدید بازی عبارتند از Beastmaster ،Samurai و Wrangler که توانایی‌ها و قدرت‌های منحصر به فردی را به تیم جنگوجویان شما می‌افزایند. شما می‌توانید در محیط‌های جدید بازی به کشف اسلحه‌های ویژه، منابع گرانبها و نبرد‌هایی با دشمنان بزرگتر و قدرتمندتر بپردازید. چندین موسیقی متن جدید نیز برای بازی‌بازان در بسته الحاقی Missions and Monsters گنجانده شده است تا هنگام گشت و گذار در سرزمین Teora لذت بیشتری از تجربه‌ی خود ببرند. در پایان باید اعلام داشت این بسته الحاقی دارای فهرستی بزرگ و جدید از ماموریت‌های چالش برانگیز و منحصر به فرد خواهد بود که به ازای انجام دادن هرکدام از آن‌ها، پاداش‌های بزرگ و جدیدی در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد تا به وسیله‌ی آن تمام قهرمانان و قابلیت‌های آنان را بهبود بخشند و آماده‌ی نبرد‌های بزرگتری شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید