شایعه: ریمستر Bloodborne برروی پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد

۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ Bloodborne باشیم و بالاخره از تجربه‌ی بلادبورن با ۶۰ فریم بر ثانیه لذت ببریم. البته اگر شایعات اخیر در این باره درست باشند.

از زمانی که Bloodborne عرضه شده است، شایعات در مورد Bloodborne بسیار اندک بوده‌اند. ظاهرا برخلاف استقبال بسیار خوب از آن بازی و درخواست هواداران برای ساخت یک دنباله، فرام‌سافتور (From Software) هنوز برنامه‌ای برای انجام این کار ندارد. اخیرا اعلام شد که ممکن است شاهد عرضه‌ی بازی برروی رایانه‌های شخصی باشیم. اگر این شایعات درست باشند، رایانه‌های شخصی تنها پلتفرم جدیدی نیست که شاهکار فرام‌سافتور روانه‌ی آن خواهد شد.

به تازگی همان شخصی که اعلام کرده بود که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Bloodborne در دست ساخت است، در توئیتی به این خبر هم اشاره کرده است که قرار است شاهد عرضه‌ی این بازی برروی پلی‌استیشن ۵ هم باشیم. نکته‌ی مهم این است که خود فرام‌سافتور برروی این پورت کار نمی‌کند و یک استودیوی خارجی که “پیش از این برروی پورت‌های باکیفیتی کار کرده بود” مسئول این ریمستر است.

همین شخص اعلام کرده است که سونی قصد داشت تا این خبر را طی رویداد معرفی بازی‌های پلی‌استیشن ۵ اعلام کند. این رویداد به خاطر اعتراضات اخیر در آمریکا به تعویق افتاد. سونی اعلام کرده است که به زودی تاریخ جدیدی برای این رویداد اعلام خواهد شد. شاید در همین رویداد هم شاهد معرفی شدن Bloodborne 2 باشیم.

Bloodborne هم اکنون به صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Pazikon گفت:

  کلی پول دادم نسخه کاملش رو گرفتم و دوباره کلی پول میدم نسخه ریمستر هم میگیرم

  0
  0
 • Amin_Tzed گفت:

  سلام من چند تا mpc رو تا حالا کشتم خواستم بدونم خیلی تو بازی تاثیر دارن و باید نیو گیم کنم یا مهم نیست . اولیش اولین هانتریه که میبینیم و ابتدای بازیه که Bold Hunter Mark میده . بعدیش اون زن قرمز پوشی که در Cathedral میبینیمش و در نهایت اون پیر زنی که قبل از ُاینکه بپریم تو Lake in Moonside و با باس فایتش مبارزه کنیم * میبینیمش و روی ولیچر
  نشسته و به دریاچه

  اشاره میکنه

  0
  0