گیفت کارت
گیفت کارت

حدود ۲ ساعت از گیم‌پلی بازی Ashes of Creation منتشر شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

استودیوی Interpid Studios ویدیوی جدید منتشر کرده است که ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه از گیم‌پلی بازی Ashes of Creation‌ را نشان می‌دهد. به‌گفته‌ی آن‌ها، این گیم‌پلی نسخه‌ی Pre-Alpha بازی است و احتمالاً باگ‌های زیادی در آن مشاهده کنید.

علاوه‌براین، بازی همچنان مشکلات بهینه‌سازی دارد و سازندگان فعلاً درحال امتحان کردن بازی برروی سخت‌افزارهای اصلی هستند. همچنین، مکانیک‌هایی در این فیلم دیده می‌شوند که از قصد داخل بازی قرار داده نشده‌اند. در نسخه‌ی Alpha One که اواخر امسال منتشر می‌شود، بسیاری از مشکلات هنری و بصری بازی اصلاح خواهند شد.

Ashes of Creation یک بازی MMORPG جهان باز است که در دنیایی فانتزی جریان دارد و بازی‌بازان را با تصمیم‌ها، اتفاقات پویا، داستان بازیکن‌محور و انجمن‌های بزرگ روبه‌رو می‌کند. سازندگان بازی می‌گویند تمام این‌ها را در جهانی که آن را Reactive World می‌نامند، قرار داده‌اند. بازیکنان با انجام مأموریت‌های پویا، حمله به قلعه‌ها، سیستم اقتصادی Node که چیزی فراتر از حراجی‌های عادی است، و Player Housing، جهان بازی را شکل می‌دهند.

مانند بیشتر بازی‌های MMO، بازیکنان در این بازی هم با چالش‌های PvE و PvP روبه‌رو خواهند بود که دارای سیستم کرفتینگ، لوتینگ و مبادله است. بازی مأموریت‌های زیادی دارد و هنگام شروع می‌توانید یکی از ۸ نژاد بازی را انتخاب کنید و در هر جای جهان بازی که خواستید، زمین خود را بسازید.

این بازی از موتور بازی‌سازی Unreal 4 Engine استفاده می‌کند و سازندگان برنامه دارند آن را برای سخت‌افزارهای میان‌رده هم بهینه‌سازی کنند.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید