این داستان ادامه دارد | نقدها و نمرات The Elder Scrolls Online: Greymoor

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

پس از انتشار جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی The Elder Scrolls Online در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۹ (۲۶ ماه مه ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، حالا نقدها و نمرات آن منتشر شده است. با بررسی نظرات منتقدان درباره‌ی این بسته‌ی الحاقی همراه ما باشید.

در قلب تاریک اسکایریم، جلوی به اسارت گرفته شدن Tamriel توسط یک پادشاه خون‌آشام را طی داستانی از اسرار شوم و خیانت‌های کشنده بگیرید. The Elder Scrolls Online: Greymoor مرحله‌ی بعدی داستانی حماسی است که با بسته‌ی الحاقی Harrowstorm آغاز شد و در طول سال هم ادامه خواهد یافت.

با اضافه شدن این بسته‌ی الحاقی، می‌توانید به کاوش در غرب اسکایریم، ۱۰۰۰ سال قبل از وقایع بازی The Elder Scrolls V بپردازید. کوه‌ها و مناطق برفی این بخش حتما برایتان آشنا خواهد بود. از اعماق Blackreach هیولاهای وحشتناکی تحت فرمان یک پادشاه خون‌آشام برمی‌خیزند تا با بلعیدن روح‌ها به اهداف پلید خود برسند. در این هنگام که تاریکی اسکایریم را فرا‌می‌گیرد، شما به عنوان یک قهرمان باید روشنایی را بازگردانید. سیستم جدید هم برای پیدا کردن آثار باستانی در سراسر Tamriel در نظر گرفته شده است.

در بسته‌ی الحاقی Greymoor، بخش جدیدی همراه با مراحل و شخصیت‌های جدید به نقشه‌ی بازی اضافه شده است. یک مرحله‌ی چند نفره‌ای هم تحت عنوان KYNE’S AEGIS در دسترس قرار گرقته است که می‌توانید همراه ۱۲ نفر دیگر آن را تجربه کنید. علاوه بر موارد ذکر شده، آیتم‌های جدیدی هم به بازی اضافه شده‌اند که از روش‌های مختلف می‌توان آن‌ها را به دست آورد.

XGN 8.5/10

The Elder Scrolls Online: Greymoor فصل بعدی این بازی MMO است. داستان آن تاریک است و محیط سرد اسکایریم و سرزمین‌های Dwemer در Blackreach هم باعث بهتر شدن آن شده‌اند. با این‌که کلاس جدید با خط مهارتی جدیدی به بازی اضافه نشده است، اما مهارت‌های خون‌آشامی و سیستم Antiquities (برای پیدا کردن آیتم‌های مختلف)، ارزش تجربه دارند. به این موارد Harrowstormهای چاش برانگیز، سیاهچال‌ها و مرحله (Trial) جدید را اضافه کنید تا یک بسته‌ی قوی داشته باشید؛ که ما آن را به همه هوادارن ESO پیشنهاد می‌کنیم.

The Games Machine 8/10

The Elder Scrolls Online: Greymoor مسیر عالی که در بسته‌های الحاقی قبلی دیده بودیم را ادامه می‌دهد. به نظر داستان این بازی هیچ‌گاه به اتمام نمی‌رسد! زنیمکس (Zenimax) فرصت انتشار محتوای جدید را از دست نمی‌دهد. بسته‌ی جدید بدون مشکل نیست؛ اما هواداران سری ESO حتما باید آن را تجربه کنند. خون‌آشام‌ها توانایی‌های جدید جالبی را به بازی اضافه می‌کنند؛ حیف که این مورد کمی ناقص به نظر می‌رسد.

AOTF 7/10

The Elder Scrolls Online: Greymoor علیرغم این‌که بعضی مواقع به روش‌های مرسوم بسیار نزدیک می‌شود، یک فصل جدید و خوب در حماسه‌ی Elder Scrolls است. داستان اصلی شاید کمی ناامید کننده باشد؛ اما تنوع و کیفیت بالای داستان‌های فرعی، ثابت می‌کنند که The Elder Scrolls Online یکی از بهترین MMOهای داستان محور است.

IGN 6/10

The Elder Scrolls Online: Greymoor بازگشتی خاطره‌انگیز به سرزمین‌های شمال غربی اسکایریم را ارائه می‌کند؛ اما داستان فرمولی آن چندان جذب کننده نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید