گیفت کارت
گیفت کارت

رویداد Guerrilla Collective به تعویق افتاد

۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

رویداد Guerrilla Collective نیز به‌دنبال تعویق رویدادهای پلی‌استیشن ۵ ، Summer of Gaming، PC Gaming Show و Future Games Show به تاریخ دیگری موکول شد.

این رویداد که پیش‌تر برای روزهای ۶ ، ۷ و ۸ ژوئن ( ۱۷ الی ۱۹ خرداد) برنامه‌‌ریزی شده بود، به‌منظور حمایت از جنبش Black Lives Matter، به ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ ژوئن (۲۴ الی ۲۶ خردادماه) موکول گردید. در همین حال، تیم برگزار‌کننده‌ی Guerrilla Collective، بیانیه‌ای را در این خصوص منتشر کرده است.

Guerrilla Collective گردهم آمدند تا فضایی ایجاد کنند که در آن همه‌ی ما صدایی را برای حمایت از یکدیگر، این صنعت و کارمان بیابیم. این تلاش جمعی تیم‌های بااستعداد متنوعی است که در ایجاد یک رویداد دیجیتالی متحد شده‌اند تا امید و محتوای مثبت را به جهانیان منتقل کنند.

ما تشخیص دادیم که اکنون زمانی برای اقدام است تا صداهایی که برای عدالت و تغییر صحبت می‌کنند، شنیده شود. ما در برابر تغییر ، عدالت و حمایت از جنبش Black Lives Matter متحد هستیم.

در اینجا می‌خواهیم اعلام کنیم که رویداد ما به ۱۳ ، ۱۴ و ۱۵ ژوئن موکول شده است. ما در حال آماده‌سازی یک استریم زنده برای تاریخ ۷ ژوئن هستیم تا صدای افراد سیاه‌پوست این صنعت را نشان دهیم. اختصاص به نمایش‌ بازی‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان سیاه‌پوست خلق شده، عناوین شامل شخصیت‌های اصلی سیاه‌پوست و گفتگو با این سازندگان، از جمله بخش‌های آن هستند. ما به‌زودی جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

پیش‌تر نیز رویدادهای ویژه‌ی پلی‌استیشن ۵، Summer of Gaming، PC Gaming Show نیز به علت حمایت از اعتراض‌ها و جنبش‌ ضد نژاد پرستی در ایالات متحده به تعویق افتاده بودند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید