سرویس EA Access به‌زودی به استیم می‌آید

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

همزمان با عرضه‌ی تعدادی از بازی‌های EA برروی استیم، این شرکت اعلام کرده است که سرویس EA Access هم به‌زودی به استیم می‌آید. همراه گیمفا باشید.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در اکتبر ۲۰۱۹ اعلام کرد که تعداد زیادی از بازی‌هایش را به استیم (Steam) خواهد آورد. این روند به‌آرامی و با بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شروع شد و از آن زمان، تعدادی از عناوین مثل Unravel Two، Dragon Age: Inquisition، Sea of Solitude‌ برروی استیم در دسترس قرار گرفته‌اند. حال، الکترونیک آرتس اعلام کرده است که سرویس EA Access هم به‌زودی راه خود را به استیم بازمی‌کند.

دقیق مشخص نیست که این «به‌زودی» چه زمانی است اما احتمالاً در رویداد هفته‌ی آینده‌ی این شرکت، EA Play Live 2020 درباره‌ی آن بشنویم. این رویداد در روز ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۰) به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و قرار است در آن شاهد جزئیاتی از عناوین سال آینده‌ی این ناشر مثل FIFA 21، Madden NFL 21 و بازی‌های دیگر باشیم. اینکه این عناوین هم به استیم می‌آیند یا نه، سؤالی است که باید تا روز رویداد منتظر پاسخ آن بمانیم.

سرویس EA Access درحال حاضر برروی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. این سرویس برای لانچر Origin رایانه‌های شخصی با نام Origin Access عرضه می‌شود که دو نوع اشتراک دارد. اشتراک Origin Access Basic که با قیمت ۵ دلار، به بازی‌بازان دسترسی تعداد زیادی از عناوین EA و شرکت‌های دیگر به‌همراه دموی بازی‌ها قبل از عرضه را می‌دهد، و اشتراک Premier که یک هفته قبل از عرضه‌ی رسمی، بازی کامل را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و ۱۵ دلار قیمت دارد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید