به نظر می‌رسد ویدئویی از مراحل اولیه‌ی ساخت Call Of Duty 2020 منتشر شده است

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

یکی از مواردی که هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند، انتشار سالانه‌ی عناوین سری Call of Duty است. البته این موضوع برای سال ۲۰۲۰ میلادی نیز صدق می‌کند. حال با این‌که قطعاً در طی ماه‌های آینده شاهد رونمایی رسمی از نسخه‌ی جدید مجموعه خواهیم بود، اما به نظر می‌رسد که همین حالا ویدئویی از روند ساخت بازی فاش شده است که مراحل اولیه‌ی تولید آن را نشان می‌دهد.

این ویدئو که تاکنون در وب‌سایت‌های مختلف دست به دست شده است، منبع دقیقی ندارد و می‌تواند کاملاً جعلی باشد. اما شخصی که آن را به اشتراک گذاشته مدعی شده است که این ویدئو نسخه‌ی پیش از فاز آلفای بازی Call of Duty 2020 را نشان می‌دهد. در نظر داشته باشید که این ویدئو مراحل اولیه‌ی روند ساخت را نشان می‌دهد. پس مواردی مانند بافت‌ها هنوز به طور کامل پیاده سازی نشده‌اند.

دانلود ویدئو

با این‌حال، ویدئوی منتشر شده ممکن است برای طرفداران سری موضوعی جالب باشد و آن‌ها را با روند تولید این بازی‌ها کمی‌ بیشتر آشنا کند. اما باز هم باید تکرار کنیم که صحت اطلاعات منبع این ویدئو هنوز تائید نشده است و نباید کاملاً آن را جدی بگیرید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، نسخه‌ی بعدی Call of Duty که هم‌اکنون با رهبری استودیوی تری‌آرک (Treyarch Studios) در حال ساخت است، نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Black Ops محسوب می‌شود که در دوران جنگ سرد جریان خواهد داشت. از آن‌جایی که عناوین Call of Duty‌ در تعطیلات هر سال برنامه‌ ریزی می‌شوند، به زودی شاهد اطلاعات بیشتری از ساخته‌ی تری‌آرک خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید