گزارش: نسخه‌ی جدید نرم‌افزار فروشگاه اکس‌باکس لو رفت

truth seeker
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - 16:00

یکی از نکات مثبت دنیای بازی‌های ویدئویی و نرم‌افزارها به توانایی شرکت‌های سازنده در به‌روزرسانی و اعمال تغییرات مختلف در یک محصول پس از عرضه‌ی آن مربوط می‌شود. همانند بسیاری دیگر از شرکت‌ها، شرکت مایکروسافت نیز قصد دارد ظاهر فروشگاه خود را در آینده به صورت کامل تغییر دهد و با توجه به اطلاعات لو رفته از این فروشگاه، به نظر می‌رسد این شرکت فروشگاهی بسیار زیبا و روان را برای پلتفرم‌های خود توسعه داده است.

پیش از این گزارش‌های مختلفی در خصوص به‌روزرسان جدید فروشگاه اکس‌باکس استور (Xbox Store) با نام رمز Mercury منتشر شده بود. به نظر می‌رسد این شایعه‌ها کاملا صحت داشته‌اند؛ چراکه برد سمز (Brad Sams) موفق به تهیه‌ی این نسخه‌ی جددی از فرشگاه اکس‌باکس شده و با انتشار یک ویدئو، اطلاعاتی از آن را با هواداران به اشتراک گذاشته است. با توجه به ویدئوی منتشر شده، به نظر می‌رسد فروشگاه جدید شرکت مایکروسافت ظاهری بسیار زیباتر از گذشته داشته و استفاده از آن بسیار ساده‌تر از قبل خواهد بود.

براساس برخی از اطلاعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت صرفا به دنبال به‌روزرسانی فروشگاه خود نبوده و نرم‌افزار لو رفته در حقیقت یک بازسازی کامل از فروشگاه اکس‌باکس خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست که آیا این فروشگاه قرار است در دسترس کاربران تمامی پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت شامل پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس قرار گیرد یا این که این فروشگاه تنها برای پلتفرمی خاص در نظر گرفته شده است.

اگرچه اطلاعات منتشر شده صحیح به نظر می‌رسند ولی همانند تمامی شایعه‌های دیگر، بهتر است تا زمان رونمایی رسمی از این فروشگاه جدید به این اخبار با کمی شک و تردید نگاه کنیم. شما می‌توانید ویدئوی بررسی این فروشگاه را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید