شرکت سونی زمان برگزاری رویداد پلی‌استیشن ۵ را با عبارت “به‌زودی” جایگزین کرد

PlayStation ، PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

همان‌طور که می‌دانید، شرکت سونی زمان برگزاری اولین رویداد مخصوص به کنسول پلی‌استیشن ۵ را که قرار بود امشب برگزار شود به علت اعتراضات سراسری کشور آمریکا برای محکوم کردن نژادپرستی، تا مدت نامشخصی تأخیر زد. حال به تازگی این شرکت درباره‌ی زمان معرفی تاریخ انتشار برگزاری کنفرانس پلی‌استیشن ۵ از عبارت به‌زودی استفاده کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع نگاهی داشته باشیم.

هفته‌ی گذشته بود که شرکت سونی با اعلام کردن تاریخ برگزاری اولین رویداد مختص به بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران شد. اما مدتی بعد با شروع اعتراضات سراسری در کشور آمریکا بسیاری از توسعه دهندگان دست به تأخیر برگزاری رویدادهای خود زدند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به رویداد IGN Summer of Gaming 2020 وبسایت IGN و رویداد Night City Wire بازی Cyberpunk 2077 اشاره کرد. حتی تعدادی از بازی‌ها نیز شروع فصل جدید بخش آنلاین خود را به تعویق انداختند. به همین دلیل دور از انتظار نبود که شرکت سونی نیز تصمیم بگیرد تا رویداد کنسول پلی‌استیشن ۵ را در زمان دیگری برگزار کند؛ که در روز دوشنبه‌ با اعلام رسمی، این شرکت، مراسم روز جمعه تا زمان نا مشخصی تأخیر خورد.

اما به تازگی شرکت سونی توضیحات مربوط به ویدئوی مراسم خود که در کنال یوتیوب (YouTube) پلی‌استیشن قرار داده بود را تغییر داده است و این متن را جایگزین آن کرده است:

به‌روزرسانی: این رویداد به تعویق افتاده است. به‌زودی تاریخ جدید برگزاری این مراسم را به شما اعلام خواهیم کرد.

این تنها به‌روزرسانی است که شرکت سونی در رابطه با رویداد پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است. اگرچه “به‌زودی” می‌تواند به هر معنایی باشد؛ اما این عجیب نخواهد بود اگر زمان برگزاری این کنفرانس برای هفته‌ی آینده برنامه‌ریزی شود. زیرا هرچه که هست، شرکت سونی اگر واقعاً می‌خواهد کنسول پلی‌استیشن ۵ را در تعطیلات جاری منتشر کند، مجبور است تا در هر وضعیتی هم که شده است این رویداد را به‌زودی برگزار کند.

نظر شما در رابطه با تاریخ برگزاری این رویداد چیست؟ حدس می‌زنید این مراسم در چه روزی برگزار شود؟

12345678910(77 رای, میانگین آرا 7٫51 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید