عرضه‌ی عنوان PHOGS با تاخیر مواجه شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

در بازی PHOGS شما به عنوان دو سگ دوقلو که بدنی به هم متصل دارند، باید به ماجراجویی پرداخته و به حل پازل‌ها و معماهای گوناگون اقدام کنید. شما باید این دو سگ متصل به هم را در دنیای زندگیشان هدایت کنید تا به پیدا کردن غذا پرداخته، موانع و مشکلات سر راه خود را کنار بزنند، جای مناسب برای خواب خودشان پیدا کنند و با دوستان خود به بازی و تفریح بپردازند. شما می‌توانید در بازی PHOGS پارس کنید، گاز بگیرید و یا کاملا بر عکس حس شوخ‌طبعی و بازیگوشی خود را نمایان سازید.

عنوان PHOGS توسط استودیوی بیت لوم گیمز (Bit Loom Games) توسعه یافته و شرکت کت‌سینک (Coatsink) عرضه‌ی آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ بر عهده خواهد داشت. در این بازی دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز شما در نقش دو سگ به نام‌های آبی و قرمز باید به جست و جوی سه دنیای منحصر به فرد با ویژگی‌ها و ماموریت‌های متنوع در ۷ مرحله‌ی مجزا پرداخته و پاداش‌های با ارزشی را کسب نمایید. گاهی نیاز دارید تا از قدرت و همکاری هردو سگ متصل به هم بهره برده و معمای پیش روی خود را حل کنید. همچنین در مسیر خود با انواع شخصیت‌های دوست‌داشتنی همراه شده و با آن‌ها همراه می‌شوید تا به کمک آن‌ها پرداخته و در نهایت تبدیل به دوست آن‌ها شوید.

حال به تازگی استودیوی بیت لوم گیمز و شرکت کت‌سینک در خبری رسمی اعلام نمودند که بازی PHOGS در ماه ژوئن ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد و تاریخ عرضه‌ی آن به روز نامشخصی تغییر یافته است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید