گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی شبیه‌سازی The Academy برروی فروشگاه استیم مشخص شد

۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

عنوان The Academy یک بازی ماجراجویی پازل محور است که داستان آن در یک دانشگاه بزرگ و پر رمز و راز روایت می‌شود. توسعه‌ی این بازی بر عهده‌ی استودیوی پاین (Pine) بوده و انتشار آن را شرکت اسنپ‌بریک (Snapbreak) به انجام خواهد رساند. شما به عنوان یکی از دانشجویان تازه وارد این دانشگاه باید خود را به همگی ثابت کرده و نشان Arbor’s Academy را دریافت نمایید. پس از دریافت این نشان با ارزش کشف خواهید کرد که چرا در این دانشگاه همیشه از بهترین‌ها و درخشان‌ترین‌ها استقبال گرمی به عمل می‌آید.

شما در نقش کنجکاوترین دانشجوی این دانشگاه، باید به هر گوشه و مکان آن‌ جا سر بزنید و به کاوش و جست و جو در محیط بپردازید. تمام اتاق‌ها و سالن‌های بزرگ و مجلل این دانشگاه قابل دسترسی و کاوش خواهند بود و هرکدام در خود یک راز و یا داستان منحصر به فردی برای شما خواهد داشت. هرچند که در عنوان The Academy مناظر سرسبز و محیط‌های رنگی و شاد زیادی مشاهده خواهید کرد اما پس از مدتی ابعاد تاریک و سرد این دانشگاه را کشف می‌کنید.

در طول کاوش و گشتن در دانشگاه جدید خود با بیش از ۲۰۰ پازل و معمای منحصر به فرد و بعضا چالش برانگیز روبرو خواهید شد تا حسابی تمرکز و هوش شما را به چالش بکشند و ساعت‌ها شما را به خود مشغول سازند. تنها بهترین‌ها و درخشان‌ترین‌ها در این آکادمی حضور پیدا کرده‌اند؛ بنابراین تعجبی نخواهد داشت که از پس حل تمامی این معماها بر بیایید. برخی از این معماها در ظاهر ساده هستند اما باز هم به خوبی بازی‌بازان را به چالش خواهند کشید. این بخش از بازی به خوبی خلاقیت و مهارت استودیوی پاین را در طراحی ماموریت‌ها و پازل‌های بازی The Academy را نشان می‌دهد.

دانشگاهی که در آن قدم گذاشته‌اید سرشار از راز‌ها و اسرار مختلف است. این آکادمی دارای گذشته‌ی غنی و پرحادثه‌ای بوده است و برای هر فرد کنجکاوی گشتن به دنبال اسرار آن بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در عنوان The Academy شما با بسیاری از شخصیت‌های به یاد ماندنی و دوست داشتنی آشنا می‌شوید و با آن‌ها روابط گوناگون از جمله دوستانه برقرار خواهید کرد. بدون شک این آکادمی مکان ویژه‌ای به شمار می‌آید؛ پس افراد درون آن نیز تبدیل به دوستان و دشمنان ویژه و منحصر به فردی برای شما خواهند شد.

طبق اعلام رسمی استودیوی پاین، عنوان ماجراجویی و پازل محور The Academy در تاریخ ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند اندروید و آیفون عرضه می‌شود. همچنین فردای این تاریخ ذکر شده، بازی The Academy برروی فروشگاه استیم (Steam) منتشر خواهد شد تا بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی بتوانند نسبت به تهیه‌ی آن اقدام کنند. علاوه بر این موارد استودیوی پاین و شرکت اسنپ‌بریک اظهار داشتند که در آینده‌ی نزدیک قصد انتشار عنوان The Academy برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را دارند اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید