بازی Sea of Thieves برروی استیم منتشر شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

بازی Sea of Thieves که یکی از عناوین انحصاری مایکروسافت به حساب می‌آید، بالاخره برروی استیم عرضه شد و در همان ابتدای کار، با استقبال خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شده است. همراه گیمفا باشید.

چندی پیش بود که استودیوی ریر (Rare) خبر از رسیدن تعداد جامعه‌ی بازی‌بازان عنوان Sea of Thieves به ده میلیون نفر داد. علت این موضوع را باید در عرضه‌ی رایگان بازی برروی سرویس Xbox Game Pass و انتشار محتوای گوناگون از سوی این استودیو برای این بازی دانست. مثلا می‌توان به به‌روزرسان Ships of Fortune اشاره کرد که همین اخیرا منتشر شد و به رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت. این بازی در ابتدا از طریق فروشگاه مایکروسافت برای دارندگان رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و سپس تاریخ انتشار آن برروی استیم منتشر شد. اکنون نیز این بازی برروی استیم قرار دارد و جزو پرفروش‌ترین عناوین این فروشگاه به شمار می‌رود.

این عنوان سندباکس چندنفره، در دنیایی پر از دزدان دریایی جریان دارد و بازی‌بازان را ترغیب به شکار هر چه بیشتر گنج‌ یا لوت کردن سایر بازی‌بازان می‌کند. این بازی از زمان عرضه تغییرات چشمگیری را به خود دیده است که از میان آن‌ها می‌توان به عرضه‌ی پنج بسته‌ی الحاقی حجیم و رایگان اشاره کرد.

در کنار جمع‌آوری گنج و محصولات دست‌ساخت‌ قدیمی، بازی‌بازان می‌توانند به شکار ناخدا‌های اسکلتی، ماهی و چیز‌های دیگری بپردازند. ماموریت‌های فرعی متعددی برای تجربه در این بازی وجود دارد اما اگر دنبال یک روایت داستانی عمیق هستید، می‌توانید به تجربه‌ی ۱۱ داستان این بازی بپردازید. این داستان‌ها در دو خط داستانی روایت می‌شوند و در حدود ۳۰ ساعت از گیم‌پلی سینمایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که به آخر بازی رسیدید، می‌توانید برای تبدیل شدن به یک دزد دریایی افسانه‌ای تلاش کنید.

12345678910(13 رای, میانگین آرا 8٫69 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید