به‌روز‌رسانی جدید Resident Evil 3 به رفع مشکلات بازی اختصاص دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

شرکت کپکام (Capcom) به‌روزرسانی جدیدی برای Resident Evil 3 Remake منتشر کرده‌است. این به‌روزرسانی حدود ۴۰۰ مگابایت حجم دارد و تعدادی از باگ‌ها و مشکلات گیم‌پلیی را رفع می‌کند. اما متاسفانه کپکام هنوز از لیست کامل تغییرات رونمایی نکرده‌است.

تا آنجا که اطلاع داریم، این به‌روزرسانی مجسمه‌ی قابل جمع‌آوری مخفی‌ای را به افتخار عنوان قدیمی به بازی اضافه کرده و در کنار آن، شامل اصلاحات کوچک و بزرگ متعددی نیز خواهد بود.

حال، از آن‌جا که به لیست تغییرات این به‌روزرسانی دسترسی نداریم، بدنیست از ماد‌های بازی که در دسترس هستند بگوییم. ماد‌های متعددی برای این بازی عرضه شده‌اند که از بین آنان می‌توان به ماد‌های شخصیت بیگ باس از سری Metal Gear Solid، ماد شخصیت ۲B از بازی NieR Automata، ماد Dino Crisis و صد البته ماد سر کلاسیک Nemesis اشاره کرد. همچنین ماد‌های تکنیکی بیشتری نظیر ماد Ultimate Trainer اجازه دستکاری میدان دید دوربین بازی و برخی افکت‌های بصری را به بازی‌بازان می‌دهند.

عنوان Resident Evil 3 Remake بهار امسال برای پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. نقد گیمفا برای این بازی را به قلم مصطفی زاهدی می‌توانید اینجا مطالعه کنید.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید