حذف بازه‌ی لانچ پلی‌استیشن ۵ از وبسایت رسمی برخی مناطق باعث نگرانی طرفداران شده است

PlayStation ، PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به نظر می‌رسد شرکت سونی بازه‌ی عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ را از وبسایت رسمی این کنسول حذف کرده و این باعث نگرانی بسیاری از طرفداران شده است.

در حال حاضر تصویری در فضای مجازی در حال گردش است که وبسایت پلی‌استیشن ۵ را بدون هیچ بازه‌ی عرضه‌ای به ما نشان می‌دهد و این موضوع باعث نگران برخی طرفداران شده است چرا که احتمال می‌دهند عرضه‌ی این کنسول به تعویق افتاده باشد. قبلاََ شرکت سونی تعطیلات ۲۰۲۰ را تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ اعلام کرده بود اگرچه جزئیات بیشتری در مورد آن به مخاطبین ارائه نداد.

در توییتر اکانتی با نام PS5Countdown که یکی از صفحه‌های طرفدار به حساب می‌آید تصویر مذکور را منتشر کرد که وبسایت پلی‌استیشن را بدون بازه‌ی عرضه نشان می‌دهد. در حال حاضر تمامی اطلاعات در مورد کنترلر و قابلیت‌های مختلف قابل مشاهده هستند اما تاریخ لانچ را نمی‌توان دید البته برخی طرفداران گزارش داده‌اند که در بعضی از مناطق این بازه‌ی زمانی همچنان وجود دارد.

این گزارش باعث نگرانی برخی از طرفداران مبنی بر تاخیر عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ شده است و این احتمال وجود دارد در تعطیلات ۲۰۲۰ شاهد لانچ این کنسول نباشیم البته این اتفاق مخالف ادعای سونی مبنی بر عدم تاثیر ویروس کرونا بر لانچ پلی‌استیشن ۵ است. از طرفی امکان دارد سونی قصد اعلام تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ را در رویداد ۱۶ خرداده داشته اما به دلیل لغو مراسم این اتفاق رخ نداد. احتمالاََ به زودی اطلاعاتی در مورد مراسم جدید و تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ منتشر شود.

چنین تاخیر ناگهانی به احتمال زیاد صحت ندارد چرا که لانچ پلی‌استیشن ۵ در چنین وضعیت مالی برای شرکت سونی اهمیت زیادی دارد و اگر عرضه‌ی آن به سال آینده موکول شود از نظر مالی با ضربه‌ای بزرگ مواجه خواهد شد. بنابراین احتمالاََ حذف این تاریخ یک اشتباه بوده است و یا این که تاریخ دقیق به زودی اعلام می‌شود.

بنابراین به نظر می‌رسد سونی با حذف بازه‌ی “تعطیلات ۲۰۲۰” قصد دارد تاریخ دقیق‌تری را ارائه دهد. اگرچه رویداد ۱۶ خرداد لغو شده است اما شایعه‌های جدید به این نکته اشاره دارند که نباید مدت زمان زیادی را برای یک مراسم جایگزین صبر کنیم. احتمالاََ در این مراسم مورد انتظار شاهد تاریخ عرضه نیز خواهیم بود و سپس وبسایت رسمی با این تاریخ به‌روزرسانی می‌شود.

12345678910(56 رای, میانگین آرا 5٫88 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید