Platinum Games به فکر انتشار بازی‌های خود به دست خود است.

۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

استودیوی پلاتینیوم گیمز  (Platinum Games) در حال بررسی انتشار بازی‌‌های خود است اما قصد ندارد با سایر ناشرین قطع ارتباط کند.

عنوان تازه منتشر شده‌ی The Wonderful 101: Remastered قدمی بزرگ برای استودیوی پلاتینیوم گیمز بود، چراکه به نوعی قدم اول این استودیو در زمینه‌ی انتشار عناوین خود محسوب می‌شد؛ حیطه‌‌ای که مدتی می‌شد فکر این استودیو را به خود مشغول کرده‌بود. حال، همان‌طور که می‌توان انتظار داشت، این عنوان تنها یکی از چندین عنوان دیگری است که این استودیو به انتشار دادن توسط خود در آینده فکر می‌کند.

مدیرعامل و رئیس این استودیو، آقای کنیچی ساتو (Kenichi Sato) در پستی که در سایت رسمی پلاتینیوم گیمز منتشر شد توضیح داد که استودیو در آینده به دنبال انتشار عناوین بیشتری است که توسط خود استودیو توسعه یافته‌اند و پس از آن نیز افزود که این راهبرد به منزله‌ی قطع همکاری با سایر ناشران به صورت کامل نیست.

ما مدتی‌ است که به انتشار بازی‌های خود در آینده فکر می‌کنیم، اما فکر نکنید که قصد توقف همکاری با دیگر ناشران را داریم! این مورد نیز ادامه خواهد داشت.

استودیوی پلاتینیوم گیمز هم‌اکنون مشغول کار روی بازی Project G.G به کارگردانی آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) است که قرار است به دست خود استودیو به انتشار برسد. در عین حال، این استودیو به صورت همزمان مشغول کار با اسکوئر انیکس روی عنوان Babylon’s Fall و با نینتندو رو۰۰ی بازی Bayonetta 3 می‌باشد. همچنین، این استودیو هنوز چهارمین و آخرین رونمایی بزرگ خود را تحت سلسله رونمایی‌های Platinum 4 انجام نداده‌است.

لازم به ذکر است که با وجود اینکه عنوان The Wonderful 101: Remastered به کمک هوادارن و پلتفرم کیک استارتر (Kickstarter) تامین مالی شد، این استودیو اذعان داشته که این شیوه، الزاما روشی نیست که در آینده برای سایر بازی‌های خود پیش بگیرند. همچنین، در مورد عناوینی که ممکن است این استودیو مشغول کار روی آن‌ها باشد، اخیرا شعبه‌ی جدید این استودیو در توکیو با تمرکز بر عناوین سرویس محور افتتاح شد و همچنین، عوامل این استودیو نسبت به پا گذاشتن به سبک‌هایی جز اکشن نیز ابراز علاقه کرده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mohsenj74 گفت:

  امیدوارم روزی تمام استودیو ها بتونن خودشون بازیشون رو منتشر کنن و شاهد حذف کلمه انحصاری بشیم ، البته خیلی چیزا باید دست به دست هم بده ، این کلمه انحصاری فقط باعث مرز بندی در دنیای گیم میشه …. Cowboy Star

  0
  0
  • Lord_Sega گفت:

   تا ۲ الی ۳ سال دیگه چیزی به نام انحصاری نداریم،سونی هم آخرین انحصاری ساز هست که اونم یواش یواش با راه اندازی سرویس PSnow داره تمامی بازی هاش رو میاره روی PC، دیگه جنگ انحصار تموم شد، الان دیگه جنگ کیفیت و قیمت بهتر هست

   0
   0
   • بعیده همچین اتفاقی بیافته
    کنسول یعنی انحصار، انحصار نباشه کنسول معنی نمیده
    اگرم همچین چیزی اتفاق بیافته چه دلیلی وجود داره که کنسول ساخته بشه وقتی به راحتی میشه همون بازی رو بر روی pc به علاوه عناوین استراتژی که انحصار pc هست اجرا کرد؟
    قطعا PSnow عناوین قدیمیه سونی رو پوشش میده و هیچ وقت به طور همزمان بر روی کنسول و PSnow منتشر نمیشه کم کم ۳ سال بعد از انتشار

    0
    0
    • shayanchayjan گفت:

     با کدوم کامپیوتر ۳۰۰ دلاری میتونی گاد ردد۲ و … رو بازی کنی

     0
     0
     • با کامپیوتر ۳۰۰ دلاری نمیشه گاد و ردد ۲ رو بازی کرد اما فراموش کردید که قیمت دیسک های اورجینال این بازی ها چیزی نزدیک به ۶۰۰ و ۷۰۰ هزار تومنه هزینه هایی که در طول یک نسل صرف خرید بازی ها اورجینال یا نصب اونها میکنید رو یکبار برآورد کنید ببینید پول چه سیستمی رو این وسط از دست دادید چون کم کم از جیبتون میره متوجه نیستید

      0
      0
      • خب اگه بحث قیمته بازیه که همان طور که در سیستم کرک هست در کنسول اکانت ترکیبی و … هم هست. در تهران با مبلغ حدودا ۱۰۰ هزار تومان میشه کل هارد وان رو پر کرد. ۱۵ تا بازی ۱۰۰ تومن. مگه بده.
       همچنین در یه سری از کشورهاست که بازی های کرکی و .. رو بورسه در اکثر کشورها جرم سنگینی برای استفاده از اجناس غیر قانونی وجود داره.

       0
       0
 • Mohammadreza7 گفت:

  انحصاری که بعید میدونم از بین بره ولی تعاریف جدیدی واسش ساخته خواهد شد و محدودیت ها کمتر میشه
  -پلتفرم های مایکروسافت
  -پلی استیشن استدیوز
  و…
  واژه انحصاری کنسولی هم خیلی پررنگ تر میشه

  0
  0