تیم توسعه‌‌دهنده‌ی System Shock 3 همچنان برروی روند ساخت این بازی کار می‌کند

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

فرنچایز System Shock یکی از قدیمی‌ترین عناوین در صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود که الهام‌بخش بسیاری از بازی‌های مختلف بوده است. مدت‌زمان زیادی است که معرفی نسخه‌ی سوم این سری می‌گذرد. روند توسعه‌ی System Shock 3 در طول این سال‌ها با فراز و نشیب‌های مختلفی همراه بوده و پس از قطع همکاری شرکت استاربریز (Starbreeze)، استودیوی آدرساید اینترتینمنت (Otherside Entertainment) در طول این مدت برای تامین پشتوانه‌ی مالی به دنبال یک ناشر برای این بازی بوده است. حال به‌تازگی توسعه‌دهندگان جزئیات جدیدی از روند توسعه‌ی این بازی منتشر کرده‌اند.

مدتی پیش، شرکت چینی تنسنت (Tencent) مالکیت وب‌سایت و حق امتیاز عنوان System Shock 3 را بدست آورد. اما هیچ‌گونه اطلاعاتی در خصوص روند توسعه‌ی بازی و تاثیر این خرید برروی استودیوی آدرساید اینترتینمنت منتشر نشد. در همین راستا، به‌تازگی خانم آلیسا (Alyssa Marshall)، مدیر روابط عمومی آدرساید اینترتینمنت، در انجمن رسمی وب‌سایت این استودیو به برخی از سوالات مطرح شده پاسخ داده است.

وی در این باره گفت که تیم توسعه‌دهنده همچنان برروی ساخت بازی System Shock 3 کار می‌کند. با این حال وی جزئیات بیشتری را در این خصوص ارائه نداد.

ما همچنان درگیر توسعه‌ی System Shock 3 هستیم، اما در حال حاضر نمی‌توانیم اطلاعات بیشتری را در این خصوص به اشتراک بگذاریم. هنگامی که اجازه‌ی صحبت کردن در مورد جزئیات بازی به ما داده شود، حتماً آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

این که آیا استودیوی آدرساید با وجود پشتوانه‌ی مالی شرکت تنسنت می‌تواند ظرفیت توسعه‌ی System Shock 3 را افزایش دهد، هنوز نامشخص است. اما حداقل مشخص شده است که این استودیو همچنان برروی توسعه‌ی این بازی کار می‌کند. در صورت انتشار جزئیات و اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی آن را به اشتراک خواهیم گذاشت.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫17 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید