اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسان بازی GTFO منتشر شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

استودیوی ۱۰ چمبرز کالکشن (۱۰ Chambers Collection) اخیراً اطلاعاتی از جدیدترین به‌روزرسان بازی GTFO را منتشر کرده است. این به‌روزرسان جدید که The Vessel نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۲ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۰) عرضه شود.

سلاح‌ها، محیط‌ها و دشمنان جدیدی در به‌روزرسان جدید بازی GTFO اضافه شده‌اند. آزمایشگاه جدیدترین مکان این بازی است که در هفت ماموریت در دسترس خواهند بود. همانند به‌روزرسان‌های قبلی، در این به‌روزرسان نیز آزمایشگاه در روز جایگزین سفرهای موجود خواهد شد. این مورد تضمین می‌کند که همه‌ی بازی‌بازان می‌توانند محتوای جدید را با هم کشف کنند، اما همچنین بدان معنا است که شما قادر نخواهید بود بار دیگر به سفرهای اعزامی کنونی در بازی بپردازید. همچنین این به‌روزرسان شامل یک محتوای داستانی جدید است که قسمت‌هایی از داستان پشت پرده‌ی ترس و کابوس GTFO را توضیح می‌دهد. استودیوی توسعه‌دهنده یک نویسنده را برای نوشتن داستان این بخش استخدام کرده است.

بازی GTFO عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص چندنفره است که المان‌های وحشت و بقا را نیز در خود دارد. این بازی هم‌اکنون به صورت دسترسی زودهنگام برروی استیم در دسترس قرار دارد. تاکنون زمان عرضه‌ی نسخه‌ی کامل این عنوان مشخص نشده است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 8٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید