نسخه‌ی سوییچ The Outer Worlds محتواهای اضافی را نیز دریافت خواهد کرد

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵

تنها تا چند روز دیگر، علاقه‌مندان به تهیه‌ی جدیدترین بازی نقش‌آفرینی استودیوی آبسیدین (Obsidian) یعنی The Outer Worlds موفق به تجربه‌ی این عنوان روی کنسول نینتندو سوییچ خواهند شد. با وجود این که نسخه‌ی سوییچ این عنوان مانند بسیاری دیگر از بازی‌ها مواردی را فدای توان پردازشی این پلتفرم کرده است، به‌نظر می‌رسد سازندگان این نسخه برای خلق بهترین تجربه‌ی ممکن آماده‌ بوده‌اند و چندی پیش نیز، تصاویری از نسخه‌ی سوییچ این بازی برای هواداران منتشر شد. علاوه بر این، با این‌که این نسخه به نسبت نسخه‌های سایر پلتفرم‌ها کمی دیر به دست مخاطبان خواهد رسید، جایی برای نگرانی‌ وجود ندارد؛ چرا که تمامی محتوای اضافی این بازی برای این نسخه نیز منتشر خواهد شد.

مدیر تولید این عنوان، آقای اریک دمیلت (Eric DeMilt) در مصاحبه‌ای در مورد این نسخه‌ی بازی سخن گفت و تایید کرد که این نسخه از بازی همانند سایر نسخه‌ها از محتوای اضافیِ پس از انتشار بهره‌مند خواهد‌شد. البته همین موضوع سوالی قدیمی را دوباره مطرح می‌کند و آن این است که محتوای اضافی بازی دقیقا به چه صورت خواهد بود. اواخر سال گذشته‌ی میلادی بود که انتشار محتوای اضافی داستانی برای این عنوان در آینده تایید شد؛ اما نه ناشر این عنوان شرکت پرایوت دیویژن (Private Division) و نه آبسیدین تا امروز در این مورد به جزییات بیشتری اشاره نکرده‌اند. بنظر می‌رسد تنها راه انتظار برای نشر جزییات رسمی در این مورد باشد.

عنوان The Outer Worlds هم‌‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است و تنها سه روز دیگر یعنی ۱۶ خرداد ماه (۵ ژوئن) برای نینتندو سوییچ به انتشار می‌رسد. نقد این عنوان خوش ساخت را به قلم آریا مقدم می‌توانید در این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید