بازی نقش‌آفرینی QV تابستان ۲۰۲۰ برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

به تازگی کمپانی سی‌اف‌کا (CFK) ناشر بازی اکشن و ماجراجویی QV و استودیوی ایزل (Izzle) که روند توسعه‌ی آن را بر عهده دارد، در خبری رسمی اعلام نمودند که این عنوان در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی برروی فروشگاه ای‌شاپ نینتندو (Nintendo eShop) قرار خواهد گرفت و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند نسبت به تهیه‌ی آن اقدام کنند. استودیوی ایزل تایید کرده است که بازی QV از زبان‌های انگلیسی، ژاپنی، چینی و کره‌ای به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد.

داستان عنوان QV در مورد دختر جوانی به نام Quby روایت می‌شود که وظیفه‌ی سنگین و مهم محافظت از چندین دنیا و ابعاد گوناگون آن‌ها را بر عهده دارد. علاوه بر این موارد او باید مراقب تعادل و هماهنگی بین این دنیاها باشد و در صورتی که کار خود را به درستی انجام ندهد، تمام این جهان‌ها به همراه خود او نابود خواهند شد. شما باید در نقش Quby علاوه بر ماموریت اصلی خود، به برخی از این دنیاهای ناشناخته سفر کنید و به کشف اسرار و راز‌های قدیمی و هیجان‌انگیز آن‌‌ها بپردازید.

همچنین بازی‌بازان همراه Quby در ابعاد مختلف زمان و مکان سفر می‌کنند و به یافتن مشکلات و اتفاقاتی که باعث ویرانی و تخریب برخی از دنیاها شده است، میپردازند تا در صورت لزوم زمان را به عقب برگردانده و جلوی برخی اتفاقات ناخوشایند را بگیرند.

Quby در مسیر پر پیچ و خم خود باید از تله‌های کشنده و معماهای پیچیده و سخت عبور کند و به برخی محراب‌های اسرارآمیز راه پیدا کند. این قدرت Quby برای کنترل ابعاد مختلف است که در هنگام کاوش ویرانه‌ها و کشف راز و گذشته‌ی آن‌ها بسیار مفید خواهد بود. Quby با قدرت‌های منحصر به فرد خود می‌تواند انواع پورتال را برای جابجایی خود یا اشیاء دیگر ایجاد کند، بر روی آب قدم بزند و بسیاری کارهای شگفت‌انگیز دیگر را انجام دهد.

Quby در طول ماجراجویی خود تنها نخواهد بود و یک پنگوئن اسرارآمیز از جهانی دیگر به نام Varon او را همراهی خواهد کرد و در حل معماها یا کشف اسرار مختلف بسیار مفید خواهد بود. Varon بعد از بین رفتن تعادل بین دنیا‌ها، سرزمین خود را ترک کرد تا به کمک Quby بشتابد و با هم بتوانند دوباره دنیای زندگی وی را متعادل سازند و او به آن‌ جا برگردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید