فروشگاه اپیک گیمز به پلتفرم گوشی‌های هوشمند خواهد آمد

اخبار ، اخبار بازی ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

به تازگی آقای تیم سوئینی (Tim Sweeney) مدیر عامل شرکت بزرگ اپیک گیمز (Epic Games) در مورد برنامه‌های بزرگی که این شرکت برای گسترش فعالیت خود دارد، مصاحبه‌ای مفصل را انجام داد. بدون شک یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های گسترشی این شرکت مربوط به فروشگاه اپیک گیمز می‌شود. طبق اعلام آقای تیم سوئینی، کمپانی اپیک گیمز قصد دارد تا این فروشگاه را به پلتفرم گوشی‌های هوشمند اندروید و آیفون بیاورد.

مدیر عامل شرکت اپیک گیمز مصاحبه‌ی نسبتا طوانی خود را در مورد رویداد مربوط به صنعت بازی‌های ویدئویی که در تابستان پیش رو برگزار خواهد شد، آغاز کرد. آقای سوئینی در مورد موفقیت‌های فروشگاه اپیک گیمز، مشکلاتی که در رقابت با فروشگاه به شدت محبوب و رقیب یعنی استیم (Steam) داشته‌اند و خواهند داشت و سایر موارد مرتبط اظهاراتی داشت. وی همچنین در مورد قابلیت کراس‌پلی گفت که این ویژگی می‌تواند یک مزیت بزرگ برای صنعت بازی‌های ویدئویی باشد و شرایطی ایده‌آل برای بازی‌بازان و توسعه‌دهندگان ایجاد کند.

آقای تیم سوئینی در این باره اظهار داشت:

ما در شرکت اپیک گیمز قصد داریم تا فروشگاه خود را ابتدا برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند اندروید و سپس iOS بیاوریم و بازی‌بازان این پلتفرم را به انبوه جامعه‌ی بازی‌بازان و مخاطبان خود اضافه کنیم. ما فکر می‌کنیم این اقدام خوبی برای حرکت رو به جلو صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود. پیش از این شرکت اپیک گیمز به عنوان ناشر بازی Fortnite مخاطبان بسیاری برای خود پیدا کرده و تجربیات بسیار زیادی از عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند و پشتیبانی از آن کسب کرده است.

اپیک گیمز در طول مدت فعالیت خود همواره بسیار تلاش داشته تا بهترین خدمات و پشتیبانی ممکن از محصولات خود را داشته باشد و بازی‌بازان گوشی‌های هوشمند و پلتفرم رایانه‌های شخصی را از خود راضی و خشنود نگه دارد. حال علاوه بر خدمات و کارهای بزرگی که با موتور بازی‌سازی Unreal Engine صورت گرفته است، ما تصمیم گرفته‌ایم تا بخش بزرگ خدمات آنلاین خود را تحت عنوان Epic Online برای گسترش و بهبود تجربه‌ی بازی‌بازان در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهیم. اعضای کمپانی بزرگ اپیک گیمز در تلاش هستند تا روز به روز به صنعت بازی‌های ویدئویی خدمت بیشتری کرده و ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری برای بازی‌بازان و توسعه‌دهندگان مهیا کنند.

احتمالا به زودی شاهد عرضه‌ی فروشگاه اپیک گیمز برروی گوشی‌های هوشمند اندروید باشیم؛ زیرا بازی Fortnite اندروید در ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ یک به‌روزرسانی دریافت کرد. حال برنامه‌ی اپیک گیمز تنها یک لانچر برای دریافت بازی و به‌روزرسانی‌های بازی Fortnite نخواهد بود و از این به بعد به اپلیکیشن رسمی فروشگاه اپیک گیمز برروی گوشی‌های هوشمند اندروید تبدیل خواهد شد. لازم به ذکر است که این موضوع هنوز برروی گوشی‌های هوشمند شرکت اپل (Apple) صدق نمی‌کند و در آینده اخبار تکمیلی آن منتشر خواهد شد.

 

12345678910(16 رای, میانگین آرا 7٫56 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mohsenj74 گفت:

  فکر خوبیه به شرط اینکه به من از دم قسط گوشی بفروشن ROTFL

  6Thumb up 0Thumb down
 • The Man Who Sold The World گفت:

  هرجا که ولو باشه اپیک باید باشه ولی بازم با این همه هزینه و رایگان کردن بازیای بزرگ نمیتونه استیم رو شکست بده

  6Thumb up 21Thumb down
  • khurgu گفت:

   اپیک گیمو دست کم نگیر مثل موریانه عمل میکنه یهو میبینه اومده بالا و کسی رو دستش نیست Hug Right اوایلم میگفتن فورت ب گرد پابجی هم نمیرسه اما فورت با پشتیبانی خوب و رشدش تونست بیاد یک بتل رویال و ی جونی به اپیک بده که به چنین سرمایه کلانی برسه Talk to the Hand Talk to the Hand Talk to the Hand واقعا قابل پیشبینی نیستن دیدی بعد فروشگاه اپیک یهو کنسولم داد Jump ولی تا اون موقع دیگه شیره فورت تا آخرش کشیده شده اگه نتونه ی آی پی جدید ارائه کنه

   7Thumb up 1Thumb down